Dhunë në emisionin “Hell’s Kitchen”, vajzat përleshen fizikisht (VIDEO)

Në “Hell’s Kitchen” Albania, situata ka dalë sërish jashtë kontrollit, me një dysheme mbuluar me pjata të thyera dhe ushqime te hedhura.

Vajzat e programit të njohur në Top Channel “Hell’s Kitchen”, janë përplasur fizikisht gjatë emisionit.

Siç duket, konkurrentët kane qenë në tension të jashtëzakonshëm, ku dhe kanë humbur durimin. Veprimi i dy vajzave nuk dëmtoi vetëm ato, por edhe skuadrën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)