E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Garyfallia

E dhunoi për vd*kje dhe e hodhi nga shkëmbinjtë, trondit eksperti mjekësor

30-vjeçari që vrau të dashurën e tij Garyfallia, do të dërgohet në burg. Prokurorët e çështjes kërkuan që ndaj tij të vendosej masa e...

Vr*u të dashurën gjatë pushimeve, ngjarja merr një tjetër rrjedhë

Dje familjarët i dhanë lamtumirën e fundit 26-vjeçares greke, e cila u vra nga i dashuri i saj 30-vjeçar, teksa të dy ndodheshin me...

Vr*u të dashurën gjatë pushimeve: Ngatërruam rrugën për faj të saj!

Një 30-vjeçar vrau partneren e tij 26-vjeçare gjatë pushimeve në Greqi, pasi ajo kishte ngatërruar rrugën. Kaq kishte mjaftuar që të nxeheshin gjakrat, dhe...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...