E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

festa

Plasi festa në Stamboll! Ja si e feston Reja 74-vjetorin e lindjes

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë Edoardo Reja ditën e sotme ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Skuadra kuqezi dhe stafi drejtues i kanë bërë një surprizë...

“Ku i humbi koka”, festa e çmendur e Higuain me fansen bëhet virale (Video)

Gonzalo Higuan u transferua në janar drejt kampionatit anglez, ku gjeti marrëveshjen me klubin e Chelsea. Ndërkaq, aventura londineze nuk ka shkuar ashtu siç...

Foto nga festa luksoze e ditëlindjes së Andrrës, Sinan Hoxha i bën urimin special

Andrra Destani ka festuar dje ditëlindjen. Gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha ka festuar me familjarë e miqtë në një festë luksoze. Përmes Instagramit ajo...

Votimi në parlamentin holandez, shpërthen Rama: E pagëlltitshme festa e opozitës

Teksa ka shpjeguar arsyet përse rikthimi i vizave për Shqipërinë është i pamundur, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër opozitën lidhur me votimin në parlamentin...

Festa e Sulltan Novruzit, Meta uron besimtarët

Presidenti Meta ka uruar sot të gjithë besimtarët për Festën e Sulltan Novruzit! Me një mesazh ne faqen e tij në Facebook, Meta e quan...

Bektashinjtë festojnë sot Sulltan Novruzin

Besimtarët bektashinj festojnë sot ditën e Sulltan Novruzit. Në Shqipëri ndodhet edhe Kryegjyshata Botërore Bektashiane, e cila vizitohet nga shumë besimtarë dhe turistë të...

Meta uron të gjithë mësuesit

Presidenti Meta ka uruar të gjithë mësuesit me rastin e 7 Marsit. Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook,...

“I çmenduri” Balotelli, festa e tij pas supegolit bëhet virale (Video)

Mario Balotelli po kalon në një periudhë fantastike te Olympique de Marseille, këtë e tregon edhe festa e golit që shënoi përballë Saint Etienne....

Mustafi shënon supergol, por festa zgjat vetëm 5′ minuta (Video)

Shkodran Mustafi ka shënuar golin e parë në supersfidën mes Manchester United dhe Arsenal. Një gol mjaft i bukur me kokë i shënuar nga...

Hebaj “heroi” i Partizanit, shpërthen festa në ‘Selman Stërmasi’ (Video)

Sapo u fut në lojë gjen rrugën e rrjetës dhe barazon rezultatin në derbin që po zhvillohet në “Selman Stërmasi”. Shkodrani Rubin Hebaj ka...

Të fundit

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...

Euro prek nivelin më të ulët që nga gushti 2019

Euro e nisi javën me rënie të mëtejshme ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye me...

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...