E premte, 7 Maj, 2021
24 C
Tirana

Etiketa

drekë

Morali i dyfishtë grek në kohën e Covid-19, Mitsotakis drekon me 30 persona

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis është filmuar duke ngrënë drekë me 30 persona të tjerë. Ai ka shkelur kështu rregullat ndaj Coronës, jo për të...

Foto/ Siç nuk e kemi parë, Erion Braçe u shpërndan drekën të prekurve nga tërmetet

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka shpërndarë sot drekën në një nga qendrat sociale të ngritura në Tiranë për të prekurit nga tërmetet. “Te sherbesh nje dreke...

Kryemadhi: Ja çfarë më tha Endri Fuga për Ramën

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka folur për kohën kur ajo ka drekuar me presidentin e tanishëm, Ilir Metën, këshilltarin aktual...

920 euro një biftek! Boksierit i ikën ‘truri’ prej faturës së çmendur, ‘shpërthen’ në lot

Ish-boksieri britanik, Richard John Hutton ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram” faturën e drekës, që ai dhe bashkëshortja e tij kishin konsumuar...

Meta anuloi zgjedhjet, opozita e re shtrohet për drekë

Deputeti i LSI-së që nuk dogji mandatin, Lefter Koka ka mbledhur ditën e sotme deputetët e rinj të opozitës, të ardhur nga radhët e...

Pica në drekë? Dietologia e huaj jep sugjerimin e rrallë, ja kur duhet konsumuar

Nëse ke vënë në dyshim nëse pica është ushqimi i duhur për mëngjes, mos u shqetëso se një dietologe ju ka dalë në mbrojtje. “Mund...

Drekë mbi 3 mijë euro, deputetët luks të paparë me paratë e shtetit

Ushqim aziatik, ai i detit dhe ushqimet tradicionale kanë qenë pjesë e drekave dhe darkave zyrtare të shtruara nga deputetët e Kuvendit të Kosovës...

Alfio dhe Indriti lënë pa punë Arjola Shehun?

Alfio dhe Indriti, dy shefat e njohur të kuzhinës, gjithashtu të ardhur nga "InTv", duket se i kanë zënë vendin moderatores bukuroshe Arjola Shehu....

Ilir Meta “rikthehet” tek LSI-ja? Publikohen fotot

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta janë çift jo vetëm në jetën sentimentale, por edhe në atë profesionale. Me ta gjen vend shprehja: “Burrë e...

Tahiri: Me Habilajt nuk kam ngrënë kurrë drekë, të gjitha thashetheme

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i ftuar në emisionin Opinion tha se nuk ka me Habilajt nuk ka ngrënë kurrë drekë, gjithçka thashetheme.   Cila...

Të fundit

Fushata e vaksinimit dhe fshehja e të vdekurve në Serbi

Mediat gjermane publikojnë të dhëna interesante për vaksinimin, por edhe shokuese për heshtjen e numrit të të vdekurve në Serbi. Serbia hesht për shifrën...

Dermatologia: Ja rreziqet e sëmundjeve të lëkurës nga ekspozimi në diell

Në Pavijonin e Dermatologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, por edhe në shumë klinika dermatologjie, janë shtuar pacientët që kanë probleme kronike me...

LSI fillon ankimimet për 25 prillin/ Kryemadhi: E vërteta, brenda tek kutitë

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit u fituan nga Partia Socialiste, e cila siguroi 74 mandate dhe do të qeverisë sërish e vetme në 4...

Kuvendi diskutonte shkarkimin e tij, Meta në kafe me deputetin socialist

Paraditen e sotme, teksa Kuvendi po diskutonte për shkarkimin e tij dhe ngritjen e një Komisioni Hetimor, Presidenti i Republikës Ilir Meta, është fotografuar...

Kosovë, 3 viktima dhe 170 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Katër viktima dhe 170 raste të reja me koronavirus u raportuan në Kosovë në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës...