E hënë, 2 Gusht, 2021
34.5 C
Tirana

Etiketa

“Corriere dello Sport”

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 13 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Itali, pëlqehesh sa bota/ Kthimi i kampionëve Corriere dello Sport: Italia më e mirë/ Festë e madhe për rikthimin e axurrëve...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 6 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Forca axurri, nga Trieste e poshtë Mirupafshim Rafa! (Rafaela Carra) Corriere dello Sport: Kush e di nëse na ecën/Në Uembli me...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 5 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Dëshira finale / Mançini dhe llamba magjike kundra Spanjës Verë "axurre", Basketi në Opimpiadë Corriere dello Sport: Shoh të kuqe Roma,...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 25 qershor 2026

La Gazzetta dello Sport: Uembli po vijmë! Goli jashtë fushe nuk vlen më dyfish Corriere dello Sport: Juve e burgosur/ Ronaldo bllokon merkaton bardhezi Kujdes,...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 23 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Axurrët në yje Juve-Lokateli afër Calha i entuziasmuar, Interi më shumë Corriere dello Sport: Ronaldo, prova PSG-je. Portugali-Francë ndeshja që mund...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 20 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Mançini, je të gjithë ne! Rotacion tek kombëtarja, nga Beloti tek Verrati Corriere dello Sport: Soliditet axurr, Italia tashmë e kualifikuar:...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 18 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Itali na bëj të ëndërrojmë Operohet Eriksen Corriere dello Sport: Lokateli i paprekshëm Gatuzo drejt Totenhemit, violët drejt Italianos AS: Ramos: Në...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 17 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Je e bukur! / Italia show Gatuzo-Fiorentina, ndarja që tani gati Corriere dello Sport: Gëzimi i çmendur Ronaldo, një stuhi në...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 15 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: CR7-Juve, fjalë lamtumire Italia që fiton nuk ndryshohet Corriere dello Sport: Ronaldo çmarkohet: "Qëndroj apo iki do të vendoset opsioni më...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 13 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Eriksen shokuese: Frikë në transmetim të drejtpërdrejtë. Të Presim! Kjaer miku hero. Mban në jetë Eriksenin dhe kujdeset për të...

Të fundit

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, dikur ka punuar shofer e kuzhinier

Demian Smith do të jetë zv/ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri. Lajmin e ka përcjellë Ambasada, ku zbulon ndër të tjera...

Shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Cov*d-19

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka dhënë lajmin e shumëpritur, se shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Covid-19. Këtë ai e ka konkretizuar përmes fakteve,...

Ti thua se Berisha është problem? Jo, nuk është!

Nga: Frrok Çupi Se si te vjen, thuajse si poshtërim, të merresh tani me Sali Berishën. Ai shkoi, ça të bësh më! Do të thuash...

U tha se ndërroi jetë, 40-vjeçarja është jashtë rrezikut bashkë me të birin

Gjatë ditës së sotme, qarkulloi një lajm i pavërtetë mbi vdekjen e gruas 40-vjeçare, ku pretendohej se nuk ia doli dot mbanë pas shpërthimit...

“Përvëlohet” Greqia/ “Shteti në këmbë”, autoritetet në alarm për energjinë  

Në Greqi, temperaturat kanë tejkaluar 55 gradë celsius. Ndodhur në këto kushte, qytetarët po kosnumojnë shumë energji për të përdorur kondicionerët, e për të...