E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 6 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Forca axurri, nga Trieste e poshtë
 • Mirupafshim Rafa! (Rafaela Carra)

Corriere dello Sport:

 • Kush e di nëse na ecën/Në Uembli me Spanjën (21:00) luajmë për finalen e Europianit
 • Beretini, ëndrra vazhdon

AS:

 • Forca Spanja
 • Seleksioni kërkon finalen e 5-të të Europianit
 • Ancelotti nis nga puna

Mundo Deportivo:

 • Siti dhe PSG, kujdes Messin
 • Guardiola beson se Pedri nuk duhet të ikë në Olimpiadë

L’Equipe:

 • Një klasike kaq shik/ Itali-Spanjë 21:00
 • Një monument në Paris

/Tirana Today, 6 korrik 2021

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...