E mërkurë, 4 Gusht, 2021
35.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 13 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Eriksen shokuese: Frikë në transmetim të drejtpërdrejtë. Të Presim!
 • Kjaer miku hero. Mban në jetë Eriksenin dhe kujdeset për të shoqen.

Corriere dello Sport:

 • Mrekulli në Europian. Frikë gjatë Danimarkë-Finlandë. Stadiumi në lot.
 • Italia e dashuruar

AS:

 • Ik frikë!
 • Belgjika madhështore
 • Morata felt për AS “Ka një Spanjë që e mbështes dhe një tjetër që jo”

L’Equipe:

 • Një ndeshje për jetën!
 • Lukaku shkëlqen për Eriksenin
 • Tenis: Krejcikova supernova
 • Finalja e meshkujve ora 15:00. Tsitsipas në sulm ndaj Xhokoviçit

Mundo Deportivo:

 • I shpëtuar
 • Rinovimi i Mesit pas Kupës së Amerikës

Përgatiti: TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Ah more bir, çfarë bëre”, momenti prekës kur ndahet me të birin

"Ah mor bir, çfarë bëre". Ishin këto fjalët e fundit të nënës së Kastriot Hasallës që i mori jetën kushëririt. Kastriot Hasalla pranoi autorësinë...

Helikopterë për fikjen e zjarrit, Leli: E keqja janë zjarrvëniet e qëllimshme 

Pas përplasjeve aq shumë të diskutuara me kryeministrin Edi Rama, kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli ka qenë krah Ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi në...

Luiza Gega përfundon garën e 3000 metrave me pengesa, në çfarë vendi u rendit

Atletja Luiza Gega zbriti në pistën e stadiumit të Tokios për finalen e madhe në garën e 3000 metrave me pengesa, ku dhe u...

I mori jetën gruas/40-vjeçari: Po e përgjoja, kishte një lidhje jashtëmartesore

Shqiptari Florand Shehu i cili masakroi me thikë gruan e tij para disa ditësh në Greqi, ka rrëfyer para autoriteteve se nuk ishte në...

VIDEO/Rama i shpalli ‘luf*ë të hapur’, Peleshi shfaqet me Dritan Lelin në Vlorë

Situata me zjarret është përkeqësuar gjatë ditëve të fundit. Flakët kanë mbërritur edhe në zonat e banuara, duke ndezur sinjalin SOS në Gjirokastër, Dukat,...