E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 5 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Dëshira finale / Mançini dhe llamba magjike kundra Spanjës
 • Verë “axurre”, Basketi në Opimpiadë

Corriere dello Sport:

 • Shoh të kuqe
 • Roma, vjen Rui Patricio
 • Basket, Italia në Olimpiadë

AS:

 • Mbështetësit do të jenë krenar me ne
 • Projekti i Ancelottit nis sot

Mundo Deportivo:

 • Mbreti Messi
 • Dalje dhe thirrje urgjente!
 • Pau Torres: Loja e Italisë është spanjollizuar

L’Equipe:

 • Guximtar mes guximtarësh
 • Verstapen, arratia e bukur

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Teatri Kombëtar në pronësi të Bashkisë/ PD: Rama nuk pyet për drejtësinë

Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimin e qeverisë për t'i kaluar truallin e Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë së Tiranës. Deputetja e zgjedhur...

Varianti Delta përhapet me shpejtësi në Shtetet e Bashkuara

Presidenti Joe Biden po u kërkoi punonjësve të qeverisë federale të dëshmojnë statusin e tyre të vaksinimit. Të pavaksinuarit do të duhet të mbajnë...

Si duket Serbia…

Nga Emin Azemi Serbia e Edi Ramës kufizohet direkt me Shqipërinë (!) Kjo Serbi, Kosovën e konsideron pjesë të saj dhe, për rrjedhojë, Edi Rama...

45 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

Në përditësimin e radhës nga Ministria e Shëndetësisë, vihet re një rritje e rasteve të infektimeve në 24 orët e fundit. Fatmirësisht nuk ka...

Përjashtohen nga Olimpiada dy atletë që shkelën rregullat kundër COV*D-19

Dy xhudistë të Gjeorgjisë janë përjashtuar nga Lojërat Olimpike Tokio 2020, pasi kanë dalë për shëtitje jashtë Fshatit Olimpik, ka raportuar agjencia japoneze e...