E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 15 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

  • CR7-Juve, fjalë lamtumire
  • Italia që fiton nuk ndryshohet

Corriere dello Sport:

  • Ronaldo çmarkohet: “Qëndroj apo iki do të vendoset opsioni më i mirë”
  • Schik si Diego

AS:

  • Betejë pa gol
  • Kristiano debuton me përforcime

Mundo Deportivo:

  • Nuk ka asnjë rrugë
  • Golaso i Mesit që nuk mjafton

L’Equipe: 21:00 Francë-Gjermani. Gllënjka e parë e birrës

Përgatiti TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bashkia merr pronësinë e Teatrit/ Budina: Meta dhe Basha të mos heshtin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ka protestuar ndaj vendimit të qeverisë për t’i kaluar truallin e Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë së Tiranës. Regjisori...

Lamtumirë doktor!

Nga Dritan Hila Ka kohë që diplomatët amerikanë kanë hequr dorashkat. Jo më larg se dje, ambasadorja e SHBA me një gjuhë cinike iu tha...

Shkelën rregullat kundër Covid, përjashtohen 2 sportistë nga Olimpiada në Tokio

Dy xhudistë të Gjeorgjisë janë përjashtuar nga Lojërat Olimpike Tokio 2020, pasi kanë dalë për shëtitje jashtë Fshatit Olimpik, ka raportuar agjencia japoneze e...

117 milionë euro, Manchester City pranë blerjes rekord

Manchester City është shumë afër goditjes së radhës në merkato. Sipas shtypit anglez, mungon shumë pak për arritjen e marrëveshjes për mesfushorin e Aston Villa-s,...

Koronavirusi/ Profesori grek: Do të krijohen më shumë mutacione ngjitëse

Profesori Theodoros Vasilakopoulos në një intervistë për mediat vendase, foli për rrjedhën e pandemisë në vend dhe procesin e vaksinimit ku thotë se ashtu...