E enjte, 1 Tetor, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

Bathore

Detaje tronditëse nga vrasja në Bathore, vrasësi fiku kamerat e sigurisë para se ta qëllonte me armë

Janë zbardhur detaje tronditëse nga ngjarja në Bathore. Gazetarja Anila Ahmataj ka mësuar nga kunata e viktimës, se banesa ku u krye krimi ka...

I mori jetën kunatës, policia merr vendimin urgjent për familjen e autorit

Policia ka marrë në mbrojtje familjen e Agron Tanushit, i cili ekzekutoi në sy të fëmijës kunatën e tij Jetmira Hasani. Ngjarja e rëndë...

(Foto) Ekzekutoi nusen e vëllait me armë zjarri, ja kush është autori

Ky është Agron Tanushi, personi i cili vrau kunatën e tij në kryeqytet pak orë më parë (shiko foton). Autori ekzekutoi nusën e vëllait me...

E rëndë në Tiranë, vrasje brenda familjes

Tirana është tronditur nga një ngjarje e rëndë mbrëmjen e sotme. Mësohet se një vrasje ka ndodhur brenda familjes në zonën e Bathores. Sipas informacioneve të...

EMRI/ Marrja peng e pukjanit në Kamëz, çfarë tregojnë kamerat e sigurisë

Zbardhen detaje të tjera në lidhje me pengmarrjen e ndodhur ditën e djeshme në Kamëz. Një 48-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores është...

“Stop” nxjerr blof dy mjekët që marrin 12 mijë lekë pa bërë asnjë vizitë

Një banor i zonës së Bathores në Tiranë, është ankuar pranë emisionit “Stop” në Tv Klan, se në qendrën shëndetësore të kësaj zone, mjekët...

Sherri mes bashkëshortëve në Kamëz, policia arreston 60-vjeçarin e armatosur

Policia në Kamëz ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarjeje të rëndë kriminale brenda familjes. Sipas policisë, ato morën informacione se në Bathore, Kamëz...

Shpërthim eksplozivi në Bathore, në shënjestër i burgosuri për vrasje

Nuk kanë të ndalur shpërthimet me eksploziv. Gjatë natës, Bathorja është tronditur nga një shpërthim me tritol. Nga të dhënat paraprake, ende jo zyrtare,...

BATHORE/ Qëlloi me mjet prerës policin e patrullës, kapet autori 20-vjeçar

Një punonjës i patrullës së policisë është qëlluar me një mjet prerës dhe është larguar menjëherë. Ngjarja ka ndodhur te rrethrrotullimi i Bathores, ndërsa...

Të fundit

Itali/ Rritje ekstreme të shifrave, 2548 raste të reja në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 2,548 raste me Covid-19. Ministria njoftoi po ashtu se si pasojë e koronavirusit humbën jetën 24 persona,...

Shorti i Champions League: Lojtari shqiptar përballë Mesit dhe Ronaldos

U hodh në Nion të Zvicrës, shorti Ligës së Kampioneve, kur 32 skuadrat mësuan kundërshtarët me të cilët do të përballen në grupet përkatëse. Për...

‘Valët e muzikës përhapin Cov*id-in’, eksperti: Specialistët do të grisin diplomat pas gjetjes së Klosit

Eksperti i shëndetësisë i Partisë Demokratike, Gazment Koduzi ka komentuar deklaratën e Ministrit të Turizmit Blendi Klosi, i cili më therët u shpreh se...

Simbolet kombëtare, shqiptarët e Malit të Zi do të kenë himnin e tyre

Shqiptarët në Malin e Zi do të përdorin himnin e tyre kombëtar. Ky himn do të ketë melodinë e himnit të Malit të Zi,...

Krahasimi/ Sa fituan oligarkët me pushtetin e Ramës?

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një argument më shumë se fëminor për të bindur lexuesit e Facebookut të tij se në qeverisjen e vet...