E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Arilena Ara

Thuhet se kjo këngëtare do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. Dalin detajet

Vitin e kaluar u tha para se të mbahej festivali i Këngës, fituesja do të ishte Elvana Gjata, por finalja i habiti të gjithë...

Arilena Ara zyrtarizon lidhjen në ditëlindjen e saj (FOTO)

Ndonëse përflitej në mediat rozë, fotot e fundit të bëra publike e demostrojnë mësë miri lidhjen e dashurisë mes Arilena Arës dhe menaxherit të...

A do të mbahet sivjet Festivali i Këngës në RTSH? Ja çfarë vendimi është marrë

Ndonëse situata në vendin tonë është mjaft e rëndë nga koronavirusi, është marrë vendimi që Festivali i Këngës në RTSH të mbahet. Një ditë...

A do na përfaqësojë Arilena në ‘Eurovision 2021’? Çfarë thotë menaxheri i saj

Popi Kola i cili është menaxheri i këngëtares Arilena Ara, në një lidhje skype për emisionin "Rreze Dielli", tha se anulimi i Eurovisionit ishte...

Anulohet “Eurovision 2020”

Për shkak të koronavirusit është anuluar Eurovision 2020 që do mbahej në Roterdam. Shqipëria do të përfaqësohej nga këngëtarja Arilena Ara, por kjo situatë...

Publikohet versioni zyrtar i këngës së Arilena Arës (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Arilena Ara ka publikuar sot versionin në anglisht të këngës konkurruese në “Eurovision”.   View this post on Instagram   I pray for you for all...

Dy shqiptarë në Eurovision (FOTO-VIDEO)

Nuk është hera e parë që në skenën e Eurovisionit, pavarësisht se për shtete të ndryshme, ngjiten konkurrentë me origjinë shqiptare. Në 2018-s ishin...

Mbështeti Arilenën, Jonida Maliqi tregon prapaskenat me fansat e irrituar

Arilena Ara triumfoi me këngën ‘Shaj’ në edicionin e 58 të “Festivalit të këngës”. Këtë çmim ia dorëzoi këngëtarja Jonida Maliqi, si fituese e...

Arilena Ara lë Shqipërinë (FOTO-VIDEO)

Arilena Ara ka qenë në qendër të vëmendjes pas fitores së bujshme të "Festivalit të Këngës". Me këngën "Shaj", Arilena do të përfaqësojë Shqipërinë...

‘S’më flet, postova videon e Arilenës’, flet bashkëpunëtori i ngushtë i Elvanës

Këto ditë kanë qenë mjaft të zhurmshme në lidhje me festivalin e fundvitit. Shumë prej fansave të Elvana Gjatës menduan të organizonin edhe protesta....

Të fundit

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...

Milaim Zeka: Donaldi nuk di të dojë, di vetëm të bëj s*ks (VIDEO)

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka ndjekur me vemendje se çfarë ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, e madje ka kritika ndaj Donaldit. Jo vetëm kaq,...