E martë, 26 Janar, 2021
8 C
Tirana

Arilena Ara zyrtarizon lidhjen në ditëlindjen e saj (FOTO)

Ndonëse përflitej në mediat rozë, fotot e fundit të bëra publike e demostrojnë mësë miri lidhjen e dashurisë mes Arilena Arës dhe menaxherit të saj Popi Kola.

 

View this post on Instagram

 

#Repost @popikola with Happy Birthday Kido ❤️ trashegimia ime e perjetshme!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Festa e ditëlindjes së Arilenës u mor si nata kur çifti zyrtarizoi lidhjen. Në festë kanë qenë të pranishëm njerëzit më të afërt të Arilenës, njëkohësisht edhe figura të njohura.

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit për surprizën e bukur në këtë 22 vjetor! E lumtur që ju kam çdo njërin nga ju🤍

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Por nuk ka munguar as e ëma e këngëtares. Kjo e fundit ka ndarë së fundmi disa foto me motrat, nënën dhe Popin, duke shkruar “E bekuar dhe falenderuese për familjen time”.

 

View this post on Instagram

 

Blessed and thankful for my family.💎 📸 @altincelmeta

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndihen lëkundje tërmeti në vend

Një tërmet me magnitudë 3.9 ballë i shkallës Rihter ka lëkundur vendin tonë. Sipas asaj që raporton Qendra Sizmiologjike Europiane për Mesdheun, epiqendra e lëkundjeve...

Senati merr zyrtarisht akuzën ndaj ish-presidentit Trump

Senati i Shteteve të Bashkuara ka marrë zyrtarisht akuzën e ngritur kundër ish-Presidenti Donald Trump, i vetmi president në historinë e vendit ndaj të...

Foto/ Infermierja “hajdute” e infektivit, i vodhi portofolin pacientit me covid

Gruaja në foto është infermierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, e cila u arrestua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, për akuzën...

Ulet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 288 raste të reja

Në Kosovë janë regjistruar edhe pesë viktima të reja nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Viktimat janë nga komunat: Gjilan, Malishevë, Pejë, Prishtinë dhe...

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...