E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Albani

3 vëllezërit drejt verbimit: Nuk shohim në diell, jemi mësuar me errësirën

“Kur jam në diell nuk shoh dot, vetëm kur jam në errësirë shoh më mirë. Jam mësuar me errësirën, nuk jam mësuar me dritën.” Kështu...

‘Kjo e folura jote, si qen i rrahur’, Olti Curri debaton me Albanin

Në rubrikën “Përputhen” në “E diell”, të dielën e kaluar janë diskutuar disa prej mesazheve të Albanit me një vajzë, ku pretendonte të sillte...

Është ndarë nga Albani? Çiljeta mbyll ‘gojët e liga’

Teksa rrjeti zien nga lajmet për ndarje e ribashkime me Albanin, Çiljeta i ka hutuar të gjithë me një postim të bërë së fundmi....

“Thua të jetë ngaqë jemi Shqiptarë?”, Beatrix dhe Albani grabiten në Athinë, policia…

Beatrix dhe Alban Ramosajt janë dy personazhe mjaft të komentuar të shtypit rozë. Mirëpo, teksa kanë udhëtuar në Greqi, ata janë përballur me një...

Një këngë për dhimbjen e Miriamit, pas 10 vitesh Albani rrëfen historinë

Alban Skënderaj ka publikuar këngën “Plagë në gjysmëshpirt”, një këngë për dhimbjen e bashkëshortes së tij, Miriam Cani. Kënga është shkruar pikërisht 10 vite më...

Video/ Ky është Albani, fieraku i rrezikshëm që u martua me rumune

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 24-vjeçar, banues në Patos. Ai është Alban Urlateanu, i cili akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe...

Provat “flasin vetë”. Çiljeta dhe Albani zyrtarisht të ndarë

Çiljeta dhe Albani i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes disa vjeçare. Ata ishin kthyer në një ushqim të përditshëm për mediat rozë. Ndonëse prej vitesh...

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani shfaqen së bashku…

Prej kohësh lidhja e Çiljeta Xhilagës me futbollistin e njohur Alban Hoxha ishte ndër më të përfolurat. Megjithëse ishin parë shpesh së bashku, asnjëri...

Albani dhe Miriami mbjellin pemën e dashurisë

“Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të rritet ndër vite…” Nën këtë moto dhjetëra çifte të reja...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...