E premte, 5 Mars, 2021
15 C
Tirana

‘Kjo e folura jote, si qen i rrahur’, Olti Curri debaton me Albanin

Në rubrikën “Përputhen” në “E diell”, të dielën e kaluar janë diskutuar disa prej mesazheve të Albanit me një vajzë, ku pretendonte të sillte në jetë një fëmijë në këmbim të të ardhurave. Ky debat është hapur sërish në puntatën e sotme mes tij dhe Olti Currit. Debati ka nisur pasi Albani ka thënë se priste mendime më të ashpra, por ka patur mbështetjen e publikut.

“Mos fol në emra të përvetçëm. Dëgjo, kjo e folura jote sot si qen i rrahur, për të patur impakt tek publiku, por publikun e ke patur kundër teje. Unë nuk guxoja të postoja asgjë sidomos në Facebook nga “Përputhen”, sepse rikthehej historia tek ty. Ty të kanë quajtur të pashpirt e gjithë të zezat. Kjo është sa i takon publikut”, ka përfunduar Olti Curri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një portret i paautorizuar për historianin Marenglen Kasmi

Nga: Xhevdet Shehu Nuk e kisha njohur më parë Marenglen Kasmin. Kur ndaj Luftës Antifashiste Nacionalçlirimtare dhe dëshmorëve të saj u ndërmor një sulm i...

Shumica duan largimin e tij/ 70 % e qytetarëve të Tiranës kundër punës së Ramës

Në shumicë dërrmuese, qytetarët e Tiranës nuk e vlerësojnë punën që po bën Edi Rama. Sipas sondazhit të ‘Flame Tree Advisors’ në ‘Çim Peka LIVE’,...

Brenda vilës së Hoxhës, dhoma dhe shtrati ku diktatori ndërroi jetë

Gjithçka në dhomën e ish-diktatorit ka mbetur ashtu siç ka qenë edhe atëherë kur ai ishte në jetë. Në një udhëtim në rezidencat e personaliteteve...

A rrezikohet Shqipëria nga tërmetet në Greqi? Përgjigjet sizmiologu i IGJEUM

Një tërmet tjetër i fuqishëm ka rënë në Elasona të Greqisë me magnitudë 6 ballë. Lëkundjet e forta u ndjenë edhe në Tiranë, në...

Italia bllokon dërgimin e vaksinave të AstraZenecas në Australi

Qeveria italiane ka bllokuar eksportin e vaksinës së AstraZenecas për në Australi. Përmes këtij vendimi është bllokuar dërgimi i 250.000 dozave të vaksinës, që janë...