E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

vijë

“Duhet t’ju vije zor z.Wilton!”, deputeti i PD sulmon zv.ambasadorin e OSBE-së

Deklarata e zëvendësambasadorit të OSBE në Shqipëri, Robert Wilton, se në vitin 2017 ka patur shit-blerje votash, por kjo sipas tij, nuk ndikoi në...

Ish-ministrja e qeverisë “Nano”: Rama duhet të largohet, por jo që të vijë opozita

Arta Dade, ish-deputetja dhe njëkohësisht ish-ministrja e Jashtme e në qeverinë “Nano” është shprehur se kryeministri Edi Rama duhet të largohet për t’i hapur...

“Turp të vijë, je kancer i shqiptarëve”, motra e gangsterit të Shkodrës sulmon Berishën

Një ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook”, foton e një prej të arrestuarve në Shkodër. Sipas tij, ai është mik...

Shaqiri? Drejtori i Crvena Zvezdës: Presioni mbi të, nuk e di nëse do vijë

Shorti i Champions League ka vendosur në grup Liverpool, PSG, Napolin dhe serbët e Crvena së Zvezdës. “The Reds” ka në përbërje kosovarin, Xherdan...

MacBook i ri do të vijë në shtator, zbuloni risitë

Apple do të hedh në treg një MacBook të ri me një çmim prej 1200 dollarësh në muajin shtator. Duke cituar burime të industrisë, Apple...

Shaqiri-Liverpool, ja kur pritet zyrtarizimi

Merkato e verës për Xherdan Shaqirin ka qenë mjaft e nxehtë, që nga momenti që ai lajmëroi se dëshironte të largohej nga Stoke City....

Video/Ofendime dhe vrer për shqiptarët, ja ç’thotë këngëtari që do vijë në Tiranë

Më 24 maj pritet që këngëtari i njohur grek Notis Sfakanakis të vijë në Shqipëri, ku do të mbajë një koncert në Pallatin e...

Ish-bomberi i Vllaznisë: T’ju vijë turp për këtë që keni bërë

Vllaznia është në fije të perit dhe vetëm një mrekulli do ta shpëtonte nga rënia në Kategorinë e Parë, pasi tashmë gjithçka varet nga...

Brukseli në Tiranë/Nishani: Të vijë kush të dojë, këtu s’ndryshon gjë

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka analizuar situatën politike ne vend. Nishani ka vendosur theksin tek situata...

Deputetja Kadiu: PD kur të vijë në pushtet do të heqë taksën e qarkullimit

Deputetja e Partisë Demokratike, Fatbardha Kadiu e ftuar në emisionin “Top Show” në “Top Channel” ka bërë deklaratën e fortë teksa ka premtuar se...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT