E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

tekste falas

Basha: Tekste falas deri në klasën e 9, studim dhe drekë në shkollë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar me familjen e Ramazan Lecit në Lundër, ku i ka shpalosur familjarëve dhe fëmijëve të tij...

Durrës, nis shpërndarja e teksteve falas për komunitetin egjiptian

Ministria e Arsimit ka nisur shpërndarjen falas të teksteve për fëmijët e komunitetit egjiptian në Durrës. Artjan Lllana, përfaqësues i komunitetit egjiptian, tha se është...

Të fundit

Kosovë, 3 viktima dhe 170 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Katër viktima dhe 170 raste të reja me koronavirus u raportuan në Kosovë në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ 6 deputetë votuan kundër, 1 abstenoi (Emrat)

Ditën e sotme, Kuvendi miratoi me 97 vota pro, ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ndërkohë, 6 deputetë të...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ Presidenca: Nuk do të njohim asnjë vendim

Ditën e sotme, Parlamenti miratoi me 97 vota pro, ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Menjëherë pas këtij vendimi,...

SHBA: Fati i paktit bërthamor është në dorë të Iranit

Administrata e presidentit Joe Biden ka sinjalizuar se Irani nuk duhet të presë lëshime të tjera të mëdha nga Shtetet e Bashkuara ndërsa mes...

Artur Zheji: Rama dëshiron të eleminojë Metën e Berishën nga sfondi politik

I ftuar në emisionin ''Pika mbi i'' në ''News 24'', gazetari dhe analisti Artur Zheji foli mbi situatën politike në vend dhe shkarkimin e...