E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

Etiketa

te miturit

Rrjeti social vjen me përditësime për përdoruesit nën 16-vjeç

Përdoruesve të TikTok të moshës nën 16-vjeç, do t'ju kalojnë llogaritë e tyre automatikisht në private, pasi aplikacioni po punon me një sërë masash...

Protesta/Mbanin me vete shishe me benzinë, dy të miturit shoqërohen në polici

Dy protestues të mitur janë shoqëruar nga blutë e Shkodrës për në Komisariat, pasi kanë patur me vete në tubimin e sotëm, shishe me...

Abuzimi ndaj fëmijëve, sociologia thirrje prindërve: Kujdes, edhe ju jeni fajtorë!

Abuzimi i fëmijëve është një nga temat më të ndjeshme në shoqëri. Por, përsëri në vendin tonë nuk ka të dhëna të sakta sa...

Borchardt: Pamundësia e rehabilitimit të të miturve të dënuar, problem shqetësues

Rehabilitimi i të dënuarve të miturve mbetet një nga problemet shqetësuese të vendit tonë. Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Ambasadori Bernd Borchardt theksoi...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...