E mërkurë, 21 Tetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

shkelzen buci

Kthesë e papritur në hetimet për vrasjen e Eglantina Bucit, flet i vëllai: Të më ekzekutojnë nëse e kam bërë unë

Një tjetër dëshmi lidhur me vrasjen e Eglantina Bucit, duket se do të përbëjë kthesë tek hetimet. 23-vjeçarja u qëllua me një plumb në nofull,...

E vranë dhe e groposën, bashkëpunëtori i drejtësisë largohet nga Tirana

Lidhur me ngjarjen e rëndë të vrasjes së vajzës nga babai e vëllai, mësohet se bashkëpunëtori i drejtësisë që rrëfeu krimin makabër është larguar...

Babë e bir e vranë dhe i fshehën eshtrat/ Njerka e Eglantina Bucit: Ngjarja është e rëndë, por ata janë të pastër

Bashkëshortja e Faik Bucit, babait që urdhëroi djalin e tij Shkëlzen Bucin që të vrasë të motrën Eglantinën për çështje nderi, ka reaguar në...

Vranë vajzën për çështje nderi, gjykata lë në qeli babë e bir

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën “arrest me burg” për vrasësit Faik dhe Shkëlzen Buci, të cilët i morën jetën 23-vjeçares Eglantina Buci. Mësohet...

Të akuzuar për vrasjen makabre të Eglantinës, i ati shfaqet i qeshur në gjykatë

Sot pritet të jepet masa e sigurisë për babë e bir që akuzohen për organizimin dhe vrasjen e Eglantina Bucit, në vitin 2012. Faik dhe...

FOTO/ Kjo është vajza që u ekzekutua nga vëllai e babai dhe u gjet në Malin me Gropa

Bëhet publike fotoja e 23-vjeçares, Eglantina Buci, e cila u vra nga babai dhe vëllai i saj. Ajo u ekzekutua me armë zjarri nga Shkëlzen...

Ekzekutoi motrën 23-vjeçare/ Buci do paguhej 80 mijë euro për vrasjen e aktorit

Shkëlzen Buci, i cili akuzohet për vrasjen e motrës së tij 23-vjeçare, po vuan dënimin në burg për një tjetër ngjarje ku akuzohet për...

Të fundit

Diplomati zbulon detajet: Ministri grek është me origjinë shqiptare

Ish-drejtori i Drejtorisë së Çështjeve Juridike e Konsullore, Ksenofon Kristafi ka folur lidhur me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias. Në një prononcim për “Open”,...

Arjan Çani: Dendias me origjinë nga Vunoi i Shqipërisë, kushëri me Ramën

Moderatori Arjan Çani ka hedhur disa hipoteza lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe kryediplomatin Nikos Dendias, duke pohuar se të dy janë të afërm...

‘Deti’, Hajdari: S’ka zgjidhje tjetër përveç Hagës

Për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë do të vendosë Gjykata e Hagës. Vendimi në fjalë u mor sot në takimin që zhvilloi ministri...

A mbetet Partia Socialiste caku i fundit i Metës?!

Nga: Ben Andoni Do jetë e vështirë për presidentin Ilir Meta të bëjë diçka, të lartësisë së egos së vet, me mbarimin e mandatit si...

Pezullon punësimet e portalit, lë nxënësit me aftësi të kufizuar pa mësim

Në kundërshtim me ligjin, pezullon punësimin për mësuesit ndihmës edhe pse këta të fundit i vendos portali “Mësues për Shqipërinë”. Jonida Jonuzi e cila ankohet...