E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

Sam Smith

Demi Lovato: Nuk më pëlqen të flas për jetën time private

Mos prisni të shihni ne rrjete sociale fotot private të Demi Lovato dhe të dashurit të saj të ri Max Ehrich! Këngëtarja në fakt ka...

Sam Smith: “Besoj se kam qenë i infektuar me koronavirus”

Sam Smith është pothuajse i sigurt se ka qenë i infektuar me koronaviurs. Këngëtari anglez rrëfeu përvojën e tij në një intervistë të kohëve të...

Këngëtari i famshëm, një fans i zjarrtë i Era Istrefit

Kur përmendet emri i Era Istrefit, padiskutim që flitet për sukses të garantuar. Ajo është një yll në ngjitje, e cila nuk njeh asnjëherë...

Të fundit

Kursi i këmbimit/ Paundi fiton 1 pikë brenda natës

Monedha evropiane është forcuar në krahasim me një ditë më parë duke u blerë sot me 123.6 lekë dhe duke u shitur me 124.3 lekë, sipas kursit...

Meta vlerëson me dekoratë Heroin e Popullit, Vasil Laçi

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot Heroin e Popullit, Vasil Laçi (pas vdekjes) me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”. Motivacioni i dekorimit ishte: “Atdhetarit antifashist, që...

Kryemadhi takon ambasadorin e Britanisë, ja për çfarë diskutuan

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman. Ata kanë diskutuar lidhur me...

Protokolli shëndetësor/ FSHF takim me delegatët e ndeshjeve: Asnjë tolerancë ndaj klubeve

FSHF ka zhvilluar sot një mbledhje me delegatët e ndeshjeve në lidhje me protokollin e masave që lojtarët dhe jo vetëm duhet të zbatojnë. Sekretari...

Përdorej te pacientët me koronavirus, Franca ndalon përdorimin e hidroksiklorinës

Franca nuk do të lejojë më përdorimin e hidroksiklorinës si ilaç për trajtimin e koronavirusit. Qeveria franceze mori këtë vendim, pasi OBSH pezulloi këtë javë...
WhatsApp KONTAKTO TT