E martë, 2 Mars, 2021
9 C
Tirana

Demi Lovato: Nuk më pëlqen të flas për jetën time private

Mos prisni të shihni ne rrjete sociale fotot private të Demi Lovato dhe të dashurit të saj të ri Max Ehrich!

Këngëtarja në fakt ka vendosur të mbajë jetën e saj private larg nga mediat dhe ky lajm erdhi nga ajo personalisht gjatë një interviste për ‘Capital Breakfast’ me Roman Kemp.

“Në të kaluarën unë i kam mbajtur private njohjet e mia dhe kam marë një mësim.”shpjegoi Demi. “Më pëlqen t’i mbaj gjërat private edhe pse do të doja të tregoja diçka më shumë, por mendoj se është më mirë të mbash disa gjëra për vete”.

Këngëtarja kohët e fundit prezantoi partnerin e saj me mikun dhe kolegun Sam Smith. Sigurisht që ne jemi në mes të një periudhe të distancës sociale kështu që takimi u zhvillua përmes Face Time.

“Ne u njohëm dje në mbrëmje përmes Face Time”, tha Sam gjatë emisionit ne radio, SiriusXM, të realizuar nga Andy Choen “Unë nuk i kam takuar kurrë ata kështu që nuk di asgjë rreth tyre, por ato duken të këndshëm bashkë. Ajo duket e lumtur tani dhe kjo është gjëja më e rëndësishme “.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Covid-19/ Brataj: Treguesit janë brenda normave, ora e darkës ishte e tmerrshme

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ishte i ftuar këtë të hënë në A2 nga ku foli për situatën e pandemisë në vendin tonë...

Kryemadhi: Do denoncoj me fakte si Rama manipuloi zgjedhjet e 2017-ës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, pasi u shpreh se brenda 2 ditësh do të denoncojë...

Kryemadhi: Me marrëveshjen e sotme, Rama nuk del as i katërti në zgjedhje

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se marrëveshja e sotme e nënshkruar mes PD-së dhe LSI-së, i ka hequr të drejtën Ramës për...

Berisha: Basha do të marrë 25-26 mandate në Tiranë

Ish-kryeministri Sali Berisha beson se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do marrë më shumë vota se ai vetë kur drejtonte këtë forcë politike. I...

Mbërrijnë mbi 15 mijë doza nga Pfizer, Rama: Bëni durim

Mbrëmjen e sotme mbërritën 15 mijë e 210 doza të vaksinës anti-covid nga kompania Pfizer. Pasi fillimisht Ministria e Shëndetësisë deklaroi se u shty ardhja...