E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

Ronaldon

Mbi 500 të ftuar, por në dasmën e Sergio Ramos nuk ka vend për Ronaldon

Është momenti i Sergio Ramos, por këtë herë jo në fushën  blertë. kapiteni i Real Madrid këtë fundjavë do të kurorëzojë me martesë lidhjen...

Histori që përsëritet, portugezët kërkojnë Ronaldon

Cristiano Ronaldo i lindur në Mandeire të Portugalisë është rritur si futbollist dhe u bë i njohur te skuadra e Sportingu i Lisbonës. Ai...

Presidenti i Atleticos ‘tërbohet’ me Ronaldon: Ai nuk ka fituar 5 Champions

Enrique Cerezo, numri një i "Los Colchonero", komentoi mbi gjestin e portugezit: “Ai ka ngritur vetëm tre, ata kundër nesh nuk i kanë fituar...

Modric provokon Ronaldon e Messin: Ja kush duhet ta kishte fituar në vend të tyre

Modric i Artë me… polemikë! Kroati ka fituar çmimin më prestigjioz individual në botën e futbollit, pavarësisht humbjes së pësuar në finalen e Kupës...

Ylli argjentinas: Me Ronaldon në ekip Juventusi fiton Champions Leaguen

Juventusi me Cristiano Ronaldon në grup është kthyer në një ekip më të fort dhe objektivat janë rritur. Paulo Dybala mendon se me yllin...

Chiellini ‘shkatërron’ foton e lojtarit të Milanit me Ronaldon, shfaqet nudo

Juventusi mposhti Mianin në “San Siro” me rezultatin 2-0, por duket se kjo nuk i ka ndalur tifozët që të kërkojnë Cristiano Ronaldon në...

Pogba ‘trondit” Manchesterin: Kush nuk do të donte të luante me….

Paul Pogba dukej i ngazëllyer për rikthimin në Torino, në stadiumin ku ka mjaft kujtime të bukura “Allianz Stadium”. Në konferencën për mediat në...

Harrojeni Ronaldon, Granit Xhaka sapo shënoi një gol të “çmendur” (Video)

Arsenali ka përmbysur ndeshjen ndaj Crystal Palace, pasi pjesa e parë u mbyll në disavantazhin e një goli. Ishte Granit Xhaka që shënoi golin...

Real detyroi Ronaldon të paguante për përdhunimin që se kishte kryer

Media portugeze “Correio da Manha” zbuloi se ka qenë klubi i Realit të Madridit, që e ka detyruar Cristiano Ronaldon të paguajë modelen amerikane...

Taksisti ‘shpëton’ Ronaldon nga akuzat për përdhunim: Ajo ishte…

Skandali i madh ku Cristiano Ronaldo akuzohet se kishte përdhunuar Kathryn Mayorga, një vajzë amerikane në Los Angelos ka marrë një kthesë të madhe....

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...