E shtunë, 30 Maj, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

publikohen

Skandali i Liceut të Fierit/ Dalin mesazhet ‘hot’ të mësuesit me nxënësen

Skandali i mësuesit të kantos, në shkollën e mesme artistike të Fierit, nuk duket të ketë qenë një rast i izoluar. Agron Bego, i...

Studimi/ Çdo muaj në Shqipëri publikohen 12 lajme të rreme

Në Shqipëri, sipas një studimi, janë përhapur vitin e kaluar mesatarisht 12 lajme të rreme me ndikim çdo muaj. Autorët e këtij monitorimi mbi mediat...

Shifrat alarmante, 1/8 e popullsisë së Maqedonisë së Veriut është larguar

Boletini ekonomik nga Instituti EPIK ka dhënë përqindjet e qytetarëve të migruar nga vendet e rajonit në shtetet e BE-së. Sipas kësaj të dhëne, Shqipëria...

Publikohen emrat në faqen zyrtare, Xhaferllari anëtare e Gjykatës Kushtetuese

Marsida Xhaferllari është tashmë dhe ‘de fakto’ anëtare e Gjykatës Kushtetuese. Në faqen zyrtare të Gjykatës Kushtetuese, e cila prej kohësh ka qenë jashtë funksionit,...

Shqipëri-Francë/ Publikohen formacionet zyrtare

Mbrëmjen e sotme Shqipëria do të luajë kundër Francës në orën 20:45 në “Air Albania Stadium”. Ky takim është i vlefshëm për grupin H kualifikues...

Islandë-Shqipëri/ Publikohen formacionet zyrtare, ja si do të rreshtohen kuqezinjtë

Shqipëria do të përballet me Islandën në një ndeshje që do të kërkohet fitorja me çdo kusht për të qëndruar në garë për një...

“I kanë goditur me qytë revolveri”, publikohen fotot e protestuesve nga spitali

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar fotot e disa prej protestuesve të opozitës që janë plagosur në protestën e djeshme. Pamjet janë të rënda, pasi protestuesit,...

U përplasën kokë më kokë, publikohen pamjet e aksidentit në Koplik (Video)

Publikohen pamjet e aksidentit të rëndë që ndodhi dje në aksin aksin rrugor Shkodër- Koplik, ku humbi jetën një 26-vjeçar. Pamjet janë publikur nga...

VIDEO/ Publikohen të tjera bëma të “shëruesit” seksual

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e djeshme një video-skandal, ku një person i quajtur Shefqet pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Përmes pamjeve të kamerave të fshehta,...

Publikohen videot e skandalit të Turan, nga masakra në lokal tek të shtënat në spital

Mbetet çështje dite në Turqi ngjarja e pak ditëve më parë, ku futbollisti i njohur Arda Turan u përfshi në një sherr të egër...

Të fundit

Video/ Prototipi i anijes kozmike “Space X” shpërthen gjatë lëshimit

Prototipi i një anije të re kozmike të “Space X” ka shpërthyer gjatë fazës së testimit. Kompania e Elon Musk përshpejtoi kohën e lëshimit të...

Banka Botërore: Pandemia rrit me 8 % varfërinë në Shqipëri

Pandemia do të varfërojë edhe më shumë shqiptarët. Në skenarin më të mirë rezulton se rreth 100 mijë qytetarë dhe në rastin më të...

Tiranë/ Abuzonin me një të mitur, arrestohen 4 persona

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 shtetas, për marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur. Specialistët për Hetimin e Krimit pas informacionit të...

Gjendet trupi i 35-vjeçarit që u mbyt në lumin Buna

Trupi i pajetë i marokenit që u mbyt ditën e djeshme në lumin Buna është gjetur sot nga polumbarët. Pas disa orë kërkimesh, ata bënë...

Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë, ndërron jetë 1 person

Si pasojë e një aksidenti të rëndë në aksin Levan-Tepelenë, ka ndërruar jetë një person. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Kafaraj. Mësohet...
WhatsApp KONTAKTO TT