E shtunë, 23 Tetor, 2021
19.5 C
Tirana

Etiketa

Policia e Tiranes

Jep dorëheqjen zv. Drejtori i Policisë së Tiranës

Jep dorëheqjen zëvendës Drejtori për Hetimin e Krimit në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, Arsen Sinomati. Mësohet se Sinomati ka dhënë dorëheqjen për arsye familjare...

VIDEO/ Shfrytëzonin seksualisht 17-vjeçaren në Krujë, kapet kreu i grupit

Një 23-vjeçar me inicialet A.B., ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës, në kuadër të operacionit ‘Nikla’. I riu dyshohet se është pjesë...

Policia i bllokon 400 mijë dollarë biznesmenit në Tiranë, do t’ia kalonte të vëllait në Australi

Policia ka nxjerrë të dhënat lidhur me sekuestrimin e 400 mijë dollarëve në llogarinë e një biznesmeni në Tiranë. Paratë janë bllokuar për shkak...

‘Aman sa turp, ma jep atë gjobën e të iki’, konkurrentja e ‘Përputhen’ përplaset me policinë

Në studion e “Shqipëria Live” në Top Channel, ishte e ftuar protagonistja e rubrikës "Përputhen”, Margaret. Modelja ka patur një incident me blutë e...

Policia aksion në Kamzë, kapet i shumëkërkuari në Itali (FOTO)

Në sajë të operacionit të koduar "Kamza", është bërë i mundur arrestimi me qëllim ekstradimi i një të kërkuari nga drejtësia italiane, i dënuar...

Kryegjyshata Botërore e Bektashinjve i dhuron Policisë së Tiranës maska dhe dezinfektantë

Shqipëria prej javësh tashmë është prekur nga koronavirusi dhe fatkeqësisht kanë ndërruar jetë 15 persona. Ndërkohë ditën e sotme Kryegjyshata Botërore e Bektashinjve ka shprehur...

“Ish-bashkëshorten e ka dhunuar dhe përndjekur”, policia flet për arrestimin e Klodian Duros

Policia e Tiranës ka nxjerrë detajet e reja në lidhje me arrestimin e ish-futbollistit të njohur të kombëtares shqiptare, Klodian Duro. Prangosja e tij...

Hyri në banesën e ish-bashkëshortes, arrestohet ish-futbollisti i Kombëtares

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro, është prangosur nga Policia e Tiranës për shkelje të urdhrit të mbrojtjes dhe për kanosje. 42-vjeçari është denoncuar nga...

Sekuestrohen miliona lekë pranë zonës së Bankës së Shqipërisë

Së fundmi Policia e Tiranës ka njoftuar se ka realizuar me sukses dy operacione kundër informalitetit, kryesisht pranë zonës së Bankës së Shqipërisë. Uniformat blu...

Policia nxjerr videon e frikshme/ Ja çfarë ndodhi mbrëmë natën në Tiranë

Mbrëmjen e djeshme, Policia Rrugore ka kryer kontrolle në rrugën interurbane kryesore Tiranë -Elbasan, në unazën e madhe, ku mes të tjerash ka gjobitur...

Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...