E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

‘Aman sa turp, ma jep atë gjobën e të iki’, konkurrentja e ‘Përputhen’ përplaset me policinë

Në studion e “Shqipëria Live” në Top Channel, ishte e ftuar protagonistja e rubrikës “Përputhen”, Margaret. Modelja ka patur një incident me blutë e Tiranës, pasi kishte parkuar mjetin në një zonë ku nuk ështe e lejuar.

Në videon në fjalë, modelja seksi thotë: “Aman sa turp, sa është gjoba? Ma jep atë gjobë dhe të iki”. Siç duket, modelja mundohet që të mbajë një balancë ndërmjet policisë dhe mikut të saj, i cili acarohet për gjobën. Ajo foli ndër të tjera edhe për shkeljen e privatësisë, pasi po filmohej nga policia.

Ndër të tjera, Margaret tha se është një personazh publik, dhe se i kanë bërë përshtypje komentet e qytetarëve. Ndërsa pranoi shkeljen e bërë, dhe se për këtë e ‘meritonte’ gjobën.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   "Ky është viti i fundit që bëj Për’puthen", Olsa tregon vendimin e papritur

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...