E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

përmbys

Fantastiku Ronaldo përmbys Empolin, Juventusi merr ‘arratinë’ (Video)

Juventus ka përmbysur gjithçka në transfertën e Empolit dhe është rikthyer te fitorja pas një hapi fals një javë më parë në Serie A....

Nuk është normal ky njeri, eurogoli i Ronaldos ‘përmbys’ ndeshjen (Video)

Juventusi ka përmbysur gjithçka ndaj Empolit dhe padyshim e gjitha falë Cristiano Ronaldos. Ylli portugez ka shënuar një supergol nga jashtë zone, i pari...

Kastrioti shpërdoron, Kukësi përmbys gjithçka/Teuta ‘shkatërron’ Laçin (Video)

Kukësi është rikthyer tek fitorja në Superiore me një përmbysje që vlen shumë për verilindorët. Të besuarit e Cungut përmbysën në transfertë Kastriotin me...

Interi ‘përmbys’ PSV-në, Barcelona nxjerr ‘jashtë’ Tottenhamin (Video)

Interi ka marrë një fitore mjaft të rëndësishme në Holandë ndaj PSV-së, e cila e bën të hedhë një hap mjaft të rëndësishëm për...

Juventus përmbys gjithçka, Napoli me 10 lojtarë (Video)

Është nxehur sfida mes Juventusit dhe Napolit. Bardhezinjtë kanë gjetur golin e avantazhit me anë të Mandzukic, i cili shënon me portën e boshatisur,...

Carabao Cup/“Mrekullia” e Hazard përmbys Liverpoolin (Video)

Chelsea ka përmbysur Liverpoolin në përballjen me tyre në kuadër të Carabao Cup. Një ndeshje fantastike dhe me shumë emocione e cila vuloset nga...

Lukaku konfirmon Mourinhon, Watford “përmbys” Tottenhamin (Video)

Manchester United dhe Mourinho janë rikthyer të marrin “frymë” lirisht, pasi kanë arritur të mposhtin Burnley në transfertë me rezultatin 2-0. Një hap fals...

Tiranë-Durrës/ Makina kthehet me rrota në ajër, shoferi përfundon i shtrirë në rrugë

Një burrë rreth të 40-tave ka marrë plagë, pasi mjeti me të cilën lëvizte është kthyer përmbys. Aksidenti ka ndodhur në orët e para...

Bayerni përmbys PSG-n me një shqiptar në fushë (Video)

Bayern Munich dhe PSG zhvilluan një ndeshje miqësore në kuadër të Internacional Cup e cila u fitua nga gjermanët me përmbysje 3-1. Parisienët me...

Një “vepër arti” nga Kroos përmbys Suedinë dhe rikthen kampionët (Video)

Gjermania ka bërë të pamundurën përballë Suedisë, duke përmbysur rezultatin edhe pse me 10 lojtarë. Kampionët e botës në fuqi kanë zhvilluar një ndeshje...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...