E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

përmbys

Shaqiri shënon dhe i tregon muskujt Serbisë (Video)

Xherdan Shaqiri ka shënuar përballë Serbisë një gol mjaft të bukur përballë Serbisë duke përmbysur rezultatin. Një kundërsulm mjaft i bukur nga shqiptari i...

Dy eurogola dhe Spanja përmbys Portugalinë, ndizet Botërori (Video)

Nuk ka qetësi në supersfidën mes Portugalisë dhe Spanjës. Janë sërish spanjollët që shënojnë me Diego Costan dhe Nacho duke përmbysur gjithçka. Ishte një...

Misteri i vdekjes së Anxhelës, autopsia përmbys gjithçka është thënë

Pak ditë më parë mediat italiane bën publike autopsinë e parë të 20-vjeçares shqiptare Anxhela Meçani, e cila u hodh nga një makinë në...

Rikthimi i hidhur i Neuer, Gjermania kampione përmbyset nga Austria (Video)

Gjermania është turpëruar në ndeshjen e parë miqësore që ka zhvilluar përballë Austrisë në kuadër të përgatitjeve për Kupën e Botës, pasi është mposhtur...

Teuta e papërmbajtshme, përmbys Kukësin në të parën (Video)

Teuta ka përmbysur në Durrës Kukësin kampion që në pjesën e parë. Sulmuesi i verilindorëve ka shënuar një gol fantastik në sy të trajnerit...

Fantastiku Sowe përmbys Lushnjën, Partizani ngec në Gjirokastër (Video)

Skënderbeu e bën të vështirë përballjen me Lushnjë, por në fund arrin të përmbysë gjithçka falë një super Sowe që shënon tregolësh. Pas dy...

Supergol dhe Teuta përmbys Partizanin në “Selman Stërmasi” (Video)

Partizani është duke u mposhtur nga Teuta në “Selman Stërmasi”. Edhe pse “të kuqtë” kaluan të parët në avantazh falë një 11-metërshi, djemtë e...

Laçi përmbys Skënderbeun, Kamza shpërdoron fitoren, Kukësi mposht Lushnjën (Video)

Java e 32 e Superligës ka dhuruar rezultate surprizë. Skënderbeu ka pësuar një humbje drastike në Laç, kur kishte të gjithçka në dorë pas...

Kundërsulm “vrasës”, Reali përmbys gjithçka në “Allianz Arena” (Video)

Nuk ka hakmarrje në “Allianz Arena”, është Real Madrid që po fiton përballë Bayer Munich. Asensio ka shënuar golin e avantazhit pas një kundërsulmi...

FA Cup/Manchester United përmbys Tottenhamin dhe prek finalen (Video)

Ndodhi ashtu si pritej, gjysmëfinalja e FA Cup mes Manchester United dhe Tottenham dhuroi emocione dhe spektakël. Në fund ishin djemtë e Mourinhos që...

Të fundit

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...

Euro prek nivelin më të ulët që nga gushti 2019

Euro e nisi javën me rënie të mëtejshme ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye me...