E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

përmbys

Pozicionet më të mira dhe më të këqija të gjumit

Një gjumë i mirë mbështet trupin tuaj dhe e ndihmon atë për të ndërtuar një sistem të fortë imunitar. Individët që flenë mirë janë...

Tornado “shkund” Rumaninë, përmbys autobusin me 39 pasagjerë (Video)

Një tornado i fuqishme shkatërroi një fshat rumun të martën. Tornado mori para një autobus me 39 pasagjerë duke e përmbysur. https://youtu.be/sVtCIvXi61E Vorbulla e erës dëmtoi...

Juventus përmbys Milanin, triumfojnë bardhezinjtë

Bardhezinjtë kanë mposhtur Milanin, duke arritur të sigurojnë fitoren 2-1, pas një përmbysjeje në pjesën e dytë të ndeshjes. Piontek kaloi në avantazh Milanin në...

Humb kontrollin, makina përfundon përmbys në qendër të Shkodrës

Aksidentohet një automjet në qendër të qytetit të Shkodrës, para Poliklinikës. Drejtuesi i automjetit tip 'Volkswagen Golf 7' ka humbur kontrollin, si rrjedhojë makina...

Partizani shpërdoron, Luftëtari përmbys gjithçka në “frymën e fundit” (Video)

Partizani ka gabuar në ndeshjen e parë Kupës së Shqipërisë në përballjen e Luftëtarin. Ndeshja u zhvillua në “Elbasan Arena” dhe gjirokastritët kanë fituar...

Elbasan/ Humb drejtimin, makina përfundon përmbys në kanal

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik. Automjeti me targë AA703CR ka qenë duke qarkulluar në drejtim të qytetit...

Era e fortë përmbys kamionët, policia ndalon qarkullimin në një aks rrugor

Pas rrëzimit të disa kamionëve sot në aksin Lezhë-Mabë, fatmirësisht pa lëndime në njerëz, Policia Rrugore është angazhuar me shërbime të shtuara në këtë...

Durrës, shoferi humb kontrollin dhe përfundon në kanal me makinën përmbys

Një aksident ka ndodhur sot në Durrës, ku një makinë ka përfunduar në kanal pas humbjes së kontrollit nga shoferi. Konkretisht, aksidenti ka ndodhur...

Video/Zvicra përmbys me goleadë Belgjikën dhe kualifikohet në fazën finale

Zvicra ka mundur me përmbysje Belgjikën në “Swissporarena” me rezultatin e thellë 5-2, në kuadër të UEFA Nations League, duke marrë kreun e ligës...

Anglia i tregon ‘muskujt’ Kroacisë, përmbys gjithçka në 15’ minuta (Video)

Në “Wembley” është zhvilluar një ndeshje fantastike mes Anglisë dhe Kroacisë, ku vendasit kanë arritur të përmbysin gjithçka vetëm në 15’ minutat e fundit....

Të fundit

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...