E premte, 26 Nëntor, 2021
11.5 C
Tirana

Elbasan/ Humb drejtimin, makina përfundon përmbys në kanal

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik. Automjeti me targë AA703CR ka qenë duke qarkulluar në drejtim të qytetit të Elbasanit kur ka humbur drejtimin e mjetit dhe ka përfunduar përmbys në një kanal.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka pësuar vetëm dëmtime të lehta, ndërsa dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia me të cilën ai udhëtonte.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Elbasan/ Një lokal përfshihet nga flakët, dyshimet e para të policisë

“Mund të shkaktojë një valë të rrezikshme”, vendet mbyllin kufijtë

Më shumë vende po shtrëngojnë kufizimet e tyre të udhëtimit, pas zbulimit të një varianti të ri të koronavirusit në Afrikën e Jugut në...

“Hiqet” kufiri me Kosovën, do ketë vetëm kamera

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, gjatë mbledhjes së përbashkët të dy qeverive, Kosovë-Shqipëri, pohoi se është dhënë porosi në pikat e kalimit kufitar me...

Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

Me rastin e Ditës së Falenderimeve, banorët e "Big Brother VIP" i kanë shkruajtur vetes kartolina. Semi ka qenë nga banoret që është emocionuar...

B.1.1.529 nga Afrika e Jugut/ Italia vendos kufizime të reja

Italia vendosi të premten një ndalim hyrje për njerëzit që kanë vizituar një grup shtetesh të Afrikës Jugore, përfshirë Afrikën e Jugut, në 14...

Depresioni sezonal/ Pse ndodh dhe si t’i menaxhoni simptomat

Nga: Harriet Bowyer Duke qenë se moti po bëhet më i ftohtë dhe ditët më të shkurtra, disa njerëz po vërejnë se kanë më pak...