E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

përmbys

Super Arsenal, përmbys Liverpool në 5’ minuta me tre gola të “çmendur” (Video)

Liverpool ka përmbysur gjithçka në Emirates edhe pse ishin në disavantazhin e dy golave. Salah hap siparin e golave në pjesën e dytë dhe...

Real Madrid përmbys Al Jaziran, Ronaldo tjetër rekord (Video)

Real Madrid do të jetë finalistja e dytë e Botërorit të Klubeve, pasi mposhti Al Jaziran me rezultatin e ngushtë 2-1. Ronaldo dhe më...

Merr formë dyshja Hazard-Morata, Chelsea përmbys Newcastle

Blutë e Londrës kanë arritur të përmbysin Neëcastle, pasi u ndëshkuan që në minutën e 12’ nga Gayle. Por falë klasit të Eden Hazard...

Sevilla tjetër ndeshje të çmendur, përmbys Villarreal-in (Video)

Sevilla bën një përmbysje të çmendur përballë Villarreal, pasi arrin të rikuperoj disavantazhin e dy golave. Pak ditë pasi barazoi Liverpoolin 3-3, pasi pjesa...

Nuk fal Manchester City, përmbys Huddersfieldin dhe marshon drejt titullit (Video)

Manchester City nuk di të ndalet, arrin të fitojë me përmbysje në transfertën përballë Huddersfield me rezultatin e ngushtë 2-1. Edhe pse në letër...

Mungon Messi, Nigeria përmbys Argjentinën (Video)

Argjentina pa Lionel Messin është një ekip mëse normal, pasi është përmbysur në miqësoren e sotme nga Nigesia, nga 2-0 në 2-4. Ndeshja u...

Chievo ndal superxhiron e Napolit/ Juve përmbys Beneventon

Spektakël dhe gola në “Artemio Franchi” mes Fiorentinës dhe Romës. 2-4 për “verdhekuqtë” përfundoi kjo sfidë, ku 4 nga 6 golat u realizuan në...

Immobile përmbys gjithçka në “Juve Stadio” (Video)

Lazio ka përmbysur gjithçka në ‘Juve Stadio’, pasi ka kthyer në 1-2 rezultatin e pjesës së parë që dominohej nga Juventus. Ka qenë dy...

Të fundit

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...