E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

ori nebijaj

Ori Nebijaj ikën nga Top Channel? Deklarata e fundit shton dyshimet

Shumë figura të njohura të ekranit të Top Channel janë larguar duke dhënë dorëheqjen. Xhemi Shehu ka pranuar largimin, teksa shumë emra të tjerë...

Isli Islami flet për herë të parë për lidhjen me Ori Nebijajn (FOTO)

Dy moderatorët e emisionit "Wake up", Ori dhe Isli, prej kohësh përfliten për një romancë mes tyre. Të gjithë dyshimet janë shuar nga ana...

Dy moderatorët e njohur ‘braktisin’ Top Channel? Ja çfarë ndodhi në mëngjes

Emisioni i mëngjesit "Wake Up" në Top Channel nuk ishte sot në transmetim, gjë që i habiti të gjithë teleshikuesit. Dita nuk nisi me...

Detajet/Top Channel rikthen në ekran emisionin shumë të pëlqyer

Vjet u prezantua në ekranin e “Top Channel” emisioni “Pushime on Top”, që u moderua nga Ori Nebijaj dhe Flori Gjini. Dyshja udhëtoi në...

Me cilën moderatore do të lidhej? Isli flet troç

Isli Islami është një nga moderatorët më të këndshëm shqiptarë, i cili drejton emisionin e mëngjesit “Wake Up”. Ai ka qenë i ftuar në...

Zbulohet deputeti që ka flirtuar me moderatoren shqiptare

Moderatorja Ori Nebijaj, gjatë lojës “Ndaje ose pije” në “Shiko Kush luan”, i është përgjigjur një pyetje të sikletshme. Ajo ka dhënë emri e një...

Isli dhe Ori, “të lumtur” pas largimit të Eno Popit

Moderimin e "Wake Up", tashmë e kanë Isli Islami dhe Ori Nebijaj. Të ftuar në emisionin “Pop Culture”, ata u rrëfyen edhe për ndjesitë...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...