E mërkurë, 8 Prill, 2020
23 C
Tirana

Isli Islami flet për herë të parë për lidhjen me Ori Nebijajn (FOTO)

Lexo edhe ...

Anna Wintour, djali im mjek i infektuar me koronavirus

Drejtoresha e Vogue USA, Anna Wintour ka treguar se djali i saj është gjithashtu i infektuar me koronavirus. "Ai është mjek - shpjegoi ajo në...

Koronavirusi, 30 viktima në Maqedoninë e Veriut

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka marrë 30 jetë njerëzish. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën...

Demi Moore në karantinë me ish-bashkëshortin

Në kohë të mira dhe të këqija, madje edhe kur ndahen. Demi Moore po kalon karantinën me ish-burrin Bruce Willis, dhe nuk duket se...

Meta: Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Romëve

Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim së fundmi në Facebook, posaçërisht për Ditën Ndërkombëtare të Romëve. “Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Romëve! Shoqëria jonë ndonëse...

Dy moderatorët e emisionit “Wake up”, Ori dhe Isli, prej kohësh përfliten për një romancë mes tyre. Të gjithë dyshimet janë shuar nga ana e vetë moderatorit, ku teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, i dha fund të gjitha thashethemeve.

“Ori ashtu siç duket në ekran, ashtu edhe është në të vërtetë, është komode, është e qeshur…”, tha Isli dhe theksoi: “Është mikeshë shumë e mirë”.

“Ndër personat e parë që shoh në mëngjes është Ori, dhe jam me fat se kam ç’të shoh”, u shpreh Isli.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Anna Wintour, djali im mjek i infektuar me koronavirus

Drejtoresha e Vogue USA, Anna Wintour ka treguar se djali i saj është gjithashtu i infektuar me koronavirus. "Ai është mjek - shpjegoi ajo në...

Koronavirusi, 30 viktima në Maqedoninë e Veriut

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka marrë 30 jetë njerëzish. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën...

Demi Moore në karantinë me ish-bashkëshortin

Në kohë të mira dhe të këqija, madje edhe kur ndahen. Demi Moore po kalon karantinën me ish-burrin Bruce Willis, dhe nuk duket se...

Meta: Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Romëve

Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim së fundmi në Facebook, posaçërisht për Ditën Ndërkombëtare të Romëve. “Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Romëve! Shoqëria jonë ndonëse...

FOTO/ 84-vjeçarja shqiptare mposht koronavirusin

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se një tjetër paciente ka lënë spitalin Infektiv, pasi është shëruar...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT