E enjte, 21 Janar, 2021
5 C
Tirana

Ka munguar në “Wake Up”, Isli Islami zbulon arsyen

Moderatori Isli Islami është infektuar me Covid-19, dhe se i duhet të qëndrojë i izoluar për disa ditë.

Gjatë një lidhje live nga shtëpia e tij, Isli tregoi se përveç tij është infektuar edhe e ëma, me të cilën jeton në një shtëpi.

Isli tregoi se simptomat e para të koronavirusit ishin humbja e shijes, dhe mungesa e fuqisë. Ai tha se bashkë me nënën bënë tamponin dhe rezultuan pozitivë.

Tashmë po ndjekin protokollin e Covid-19 të dy. Moderatori Isli Islami drejton çdo mëngjes me Ori Nebijaj emisionin “Wake Up”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...