E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

isli islami

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ka munguar në “Wake Up”, Isli Islami zbulon arsyen

Moderatori Isli Islami është infektuar me Covid-19, dhe se i duhet të qëndrojë i izoluar për disa ditë. Gjatë një lidhje live nga shtëpia e...

Isli Islami flet për herë të parë për lidhjen me Ori Nebijajn (FOTO)

Dy moderatorët e emisionit "Wake up", Ori dhe Isli, prej kohësh përfliten për një romancë mes tyre. Të gjithë dyshimet janë shuar nga ana...

Dy moderatorët e njohur ‘braktisin’ Top Channel? Ja çfarë ndodhi në mëngjes

Emisioni i mëngjesit "Wake Up" në Top Channel nuk ishte sot në transmetim, gjë që i habiti të gjithë teleshikuesit. Dita nuk nisi me...

I kërkuan foto nudo/ Moderatori shqiptar: Nuk kam rrëshkitur ende (foto)

Shpesh personazhet e show-bizzit marrin fotografë ngado për disa foto profesionale. Rrjetet sociale tashmë janë kthyer në një konkurrencë të plotë, aq sa çdo...

Me cilën moderatore do të lidhej? Isli flet troç

Isli Islami është një nga moderatorët më të këndshëm shqiptarë, i cili drejton emisionin e mëngjesit “Wake Up”. Ai ka qenë i ftuar në...

Moderatori shqiptar i kthehet keq kolegëve

Moderatori i emisionit “Wake up”, Isli Islami, ka habitur fansat teksa ka publikuar një status ironik për të gjitha ato kolege që e konsiderojnë...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...