E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

“Pëlqeheni ju të dy!” A po lind diçka midis Donaldit dhe Beatrixit?

Antonela, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka ngacmuar Donaldin dhe Beatrixin se mes tyre ka lindur diçka më shumë se miqësi. Gjatë ditëve të fundit, ata po shihen shumë pranë njëri-tjetrit. Kur po luanin një lojë bashkë në tavolinë, e përballë tyre gjendej Antonela, kjo e fundit u tha: Pëlqeheni ju të dy.

Në fillim ata s’e dëgjuan dhe Antonela ua përsëriti prap. Reagimi i tyre ishte aq sa spontan aq sa dhe i papritur.

Donald: Po normal që po.
Beatrix: Tani e kuptove?

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mungonin avokatët, GJKKO shtyn seancën ndaj Fatos Tushes

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka shtyrë në datën 2 shkurt seancën në ngarkim të Fatos Tushes, ish-kryetarit të Bashkisë Lushnje dhe...

Rama: Presidentin e ri do ta zgjedhim ne, do i kthejmë dinjitetin asaj zyre

Kryeministri Rama tha sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar, se Partia Socialiste do të nisë punën për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës...

Mbyllja e shkollave për 3 ditë/Aktivistët: Ministrja bën meteorologen

Për tre ditë, shkollat do jenë të mbyllura për shkak të motit të acartë. Lidhur me këtë vendim, aktivistë të Qëndresës Qytetare kanë protestuar...

“E mbyllim në shkurt”/Rama mbledh Grupin Parlamentar të PS, ja çfarë do ndodhë

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar, kreu i qeverisë Edi Rama iu është drejtuar socialistëve të angazhohen seriozisht në procesin e këshillimit kombëtar. Ai vuri...

Basha: Berisha po vë interesat e tij personale mbi ato të demokratëve!

Në Shqipëri zgjedhjet e pjesshme, të parakohshme lokale, më 6 mars, për të zëvendësuar kryetarët e gjashtë bashkive, që iu ka mbaruar mandati, priten...