E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

mesazh

Janullatos mesazh besimtarëve për Pashkët: Vaksina më e mirë është të falësh

Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Anastas Janullatos nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, ka uruar sot për Pashkët besimtarët ortodoksë. Në...

Basha mesazh për qytetarët: Do jem kryeministër i të gjithë shqiptarëve

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka nadarë një mesazh për të gjithë qytetarër përmes një video të shpërndarë në rrjetin social, Facebook. Basha deklaroi...

Biden i dërgon letër Osmanit: Kosova ka një vend të veçantë në familjen time

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden ka thënë se Shtetet e Bashkuara shprehin gatishmërinë për të punuar me qeverinë e re të Kosovës...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Basha: Shqipëria meriton të kthehet në rrugën e duhur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë një mesazh për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Sipas Bashës, Shqipëria meriton të kthehet në rrugën e...

Kushi prezanton rregullat e reja për sezonin e provimeve në universitete

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi përmes një videomesazhi drejtuar universiteteve dhe studentëve, ka prezantuar rregullat e reja për provimet e sezonit të dimrit. Kushi u...

Ndarja nga jeta e Arben Fagut, kryeministri Rama: Nuk e besoj dot që s’është më

Kryeministri Edi Rama ka shprehur një mesazhi ngushëllimi për ndarjen nga jeta të legjendës së basketbollit, Arben Fagu. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama...

Kim mesazh krerëve të partive për listat: A meritojnë qytetarët kriminelë?

Në një intervistë ekskluzive për emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, foli dhe për...

Qytetari i rrëmben mikrofonin gazetares, jep mesazhin për Ramën: Ku je more…

Një qytetar, teksa ka marrë pjesë në protestën e zhvilluar kundër vrasjes së Klodian Rashës, ka bërë një veprim të çuditshëm duke shprehur revoltën...

“Kujdesu për engjëllin tim”/ Publikohet audio e fundit e Maradonës në Whatsapp

Disa orë më parë u shfaq audio e fundit në Whatsapp, e dërguar nga Diego Armando Maradona. Disa ditë para se të vdiste, “El...

Foto/ Dua Lipa, mesazh për 28 nëntorin: Krenare që jam shqiptare

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa u ka uruar festën e 28 nëntorit, të gjithë bashkëkombësve të saj. Ajo ka publikuar një fotografi në...

Të fundit

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...

Veprim i ngutshëm, por dinakëri taktike

Nga Mentor Nazarko, /panorama.al/ Nisja e procedurave nga ana e PS-së për shkarkimin e Presidentit Meta, ngjan sa relativisht e ngutshme, po aq dhe e...

Revista prestigjoze ‘Panenka’ shkrim për Demollarin: “Platinia i proletariatit”

Marrë nga Panorama Sport Tirana është e paralizuar. Është ora 3 e pasdites e datës 3 dhjetor 1986 dhe nuk ka mbetur as edhe një...