E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

Makina luksoze

Policia “blindon” Gjirokastrën, sekuestrohen 10 makina luksoze dhe 9 në pranga

Një operacion i madh i organizuar nga policia në Gjirokastër ka rezultuar me sekuestrimin e 10 makinave luksoze dhe shoqërimin në polici të 9...

Në pranga për vrasjen e Jurgen Kurtit, 22-vjeçari i apasionuar pas makinave luksoze

Tre persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia, pasi akuzohen për vrasjen e Jurgen Kurtit. Të arrestuarit janë: Elsi Leventi, 21 vjeç, lindur në...

Makina luksoze e biznese; sekuestrohen 1.4 milion euro pasuri në Lezhë

Sekuestrohen mbi 1.4 milion euro pasuri të një grupi të dyshuar kriminal në Lezhë. Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, në vijim të...

Të fundit

Rruga e mbarë të qoftë Ilir Meta

Nga Mustafa Nano Në monologun e fundit unë bëja thirrje që Rama, Berisha e Meta të largoheshin nga politika. Asnjëri nuk ma vuri veshin. Madje,...

Gjobiten me 2 milionë lekë dy persona në Kurbin, policia ndan pamjet nga aksioni

Dy persona janë proceduar penalisht dhe janë gjobitur me masë administrative 2 milionë lekë të reja secili, pasi u kapën duke gërryer shtratin e...

I zaptoi tokën dy vëllezërve të tij dhe i rrahu, arrestohet 43-vjeçari

Policia e Tiranës bën me dije se ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për veprën penale “Dhunë në familje”. Shtetasi A. I., 43 vjeç, pas...

Paketa bilionëshe e Ursula von der Leyen

Të paktën 1000 miliardë euro do të mobilizojë presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen për rindërtimin pas krizës së Coronës. KE kërkon...

“Do ta ndërtojmë me forcat tona”/ Rama premton realizimin e një tjetër projekti

Kryeministri Edi Rama ka premtuar se do të ndërtohet shumë shpejt edhe HEC-i i Skavicës. Sipas kryeministrit, Skavica do jetë një vepër e vështirë, por...
WhatsApp KONTAKTO TT