E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Në pranga për vrasjen e Jurgen Kurtit, 22-vjeçari i apasionuar pas makinave luksoze

Tre persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia, pasi akuzohen për vrasjen e Jurgen Kurtit.

Të arrestuarit janë: Elsi Leventi, 21 vjeç, lindur në Athinë dhe banues në Tiranë, Alesio Berberi, 33 vjeç, lindur në Patos, Olsi Qalliaj, 22 vjeç, lindur në Fier dhe banues në Patos.

Teksa i hedhim një sy rrjeteve sociale të Olsi Qalliaj, ajo që tërheq vëmendjen janë makinat luksoze.

Duket se 22-vjeçari, pavarësisht se jeton në një vend të vogël, është i pasionuar pas makinave të shtrenjta.

Gjithashtu nga të dhënat e profilit të tij kuptojmë se, i riu ka studiuar në një gjimnaz jopublik, që ndodhet në Fier, ndërsa nuk ka detaje të tjera për arsimin e tij universitar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...