E enjte, 22 Tetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

makina e djegur

Shpërthen në flakë makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO)

Një incident ka ndodhur në orët e para të ditës, ku janë përfshirë disa personazhe të njohur të fushës së artit. Fugoni me të...

Erdhi për pushime, por i dogjën makinën luksoze. Ja kush është pronari që ra pre e sulmit (FOTO)

Gjatë natës, në parkimin e një hoteli në Vlorë është djegur një automjet luksoz. Mësohet se makina është në pronësi të një shtetasi nga...

Zbardhen tjera detaje nga rasti i Ardian Çapjas, shoqërohen në polici më shumë se 20 persona

Zbulohen detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur ditën e djeshme në Elbasan, ku mbeti i plagosur Ardian Çapja. Bëhet me dije se më...

Tiranë/ Mjeti shkrumbohet gjatë natës

Një automjet i llojit “Fiat” është djegur gjatë natës në rrugën “Jordan Misja”, e njohur ndryshe edhe si "Rruga e Burgut". Rasti në fjalë ka...

Digjet një makinë në Vlorë

Një mjet është shkrumbuar në Vlorë. Ky rast është shënuar në lagjen “Pavarësia”, paraditen e sotme. Fillimisht mendohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Foto/ Shpërthim i fuqishëm në Dhërmi, shkrumbohet makina e pronarit të lokalit

Gjatë natës është shkrumbuar nga flakët një makinë tip “Audi” në Dhërmi. Mjeti është djegur pas një shpërthimi të fuqishëm, e për pasojë është...

Shkrumbohet mjeti në Durrës, ja çfarë thotë policia

Gjatë natës, një mjet është djegur në Durrës. Rasti në fjalë është shënuar mbrëmë, rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku automjeti në pronësi...

Shkrumbohet makina e punonjëses së Tatimeve. Ja për çfarë dyshon policia

Një mjet në pronësi të një punonjëseje të Tatimeve në qytetin e Vlorës, është shkrumbuar plotësisht. Zjarrfikësja është sinjalizuar rreth orës 04:25 të mëngjesit. Ngjarja...

Të fundit

Champions League/ Bajern shkatërron Atletikon, Inter shpëton në fund

Përfundoi java e parë e Ligës së Kampioneve të sezonit 2020-2021. Bie në sy triumfi shkatërrimtar i Bajernit, i cili e nis fushatën e mbrojtjes...

Mjekët: Përdorimi i antibiotikut nuk ka efekt në luftën ndaj Covid-19

Mjekët Arian Mezini dhe Skëndër Brataj janë shprehur në 'Opinion', se qytetarët nuk duhet të përdorin antibiotikun për të luftuar Covid-19. Ata e kanë cilësuar...

Nishani: Inceneratorët, grabitje më e dhunshme sesa e Rinasit në vitin 2019

Inceneratorët janë kthyer në debatin kryesor mes partive politike në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Partia Demokratike ka dërguar kallëzim penal në SPAK, për...

Mjeku shqiptar në Spanjë: Maskat pa filtër të bëra vetë janë pa vlerë

Diskutimi mbi efektin mbrojtës të maskës përballë Covid -19 vijon të shkaktojë debate. Mjeku shqiptar në Madrid, Kita Sallabanda tha se në Spanjë maska bërë...

Çmimi i BE për gazetaren Lala, Basha: Mesazh për drejtësinë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka bërë thirrje drejtësisë të hetojë krimet elektorale që sipas tij, kanë ndodhur gjatë zgjedhjeve lokale të...