E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

mahnit

Georgina mahnit fansat me bikinit e kuqe, në pak orë 1 milion like (Foto)

Georgina Rodriguez ka mahnitur fansat e saj me një set fotosh ku mbante veshur bikini të kuqe. Partnerja e Cristiano Ronaldos ka ditur se...

Dafina Zeqiri ndryshon sërish look, mahnit me pamjen

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri është një nga personat më të guximshëm që herë pas here eksperimenton me pamjen. Atë e kemi parë në të gjitha...

Foto/ Njihuni me modelen me origjinë shqiptare, që po mahnit italianët

Modelja me origjinë shqiptare, Jori Delli vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, Ajo poston foto që nxjerrin në pah linjat e saj mjaft...

Klasi i Shaqirit i mahnit të gjithë, shikoni çfarë bën tek goli i pestë (Video)

Zvicra ishte magjike të dielën në mbrëmje në përballjen me Belgjikën, ku e shkatërroi me rezultatin 5-2 dhe u kualifikuar për në fazën finale...

Video/Shqiptari shënon gol “alla-Ibra”, mesfushori mahnit norvegjezët

Futbollisti shqiptar me origjinë nga Kosova ka shënuar një gol që do të mbahet mend gjatë në Norvegji. Bëhet fjalë për Zymer Bytyqin i...

Ndue Mujeci, “Harry Kane” shqiptar që po mahnit Hong Kong-un (Video)

Të flisje me një shqiptar të viteve 85′ duke i shprehur besimin se pas 30 e kusur vjetësh një shqiptar do të luajë futboll...

Blogeri i famshëm prezanton zakonin e besës, mahnit me videon 1-minutëshe

Blogeri i njohur Nas Daily i kushtoi një rëndësi të veçantë numrit të madh të kafeneve në vend, por edhe Dianës, burrneshës që kërkoi...

Njihuni me F-35-tën, super avionin luftarak që po mahnit globin

Është avioni luftarak më i avancuar ndonjëherë, thonë projektuesit e tij. Bëhet fjalë për modelin F-35, projektin trilion dollarësh të debatuar të Pentagonit. Avioni...

VIDEO/Ariu mahnit tifozët e Botërorit në rrugët e Moskës

Shumë njerëz të cilët e kanë hasur dje në rrugë kanë menduar se ishte sureale, por jo. Një ari, i hipur në pjesën e...

Mahnit sërish Quaresma, ky asist do mbahet mend shumë gjatë (Video)

Ricardo Quaresma gjithmonë ka spikatur me driblimet dhe goditjet e tij mjaft mjeshtërore. Portugezi aftësitë e tij teknike të jashtëzakonshme i ka vërtetuar edhe...

Të fundit

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...