E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

Georgina mahnit fansat me bikinit e kuqe, në pak orë 1 milion like (Foto)

Georgina Rodriguez ka mahnitur fansat e saj me një set fotosh ku mbante veshur bikini të kuqe. Partnerja e Cristiano Ronaldos ka ditur se si të bëjë për vete ndjekësin e saj në rrjetet sociale, falë stilit të saj të jetës duke arritur kuotën e 9.8 milionëve dhe duke tërhequr vëmendjen e firmave të modës.

E fundit është pikërisht Yamamay që e ka zgjedhur atë si imazh të fushatës së re SS19. Fotoja e parë me bikini i ka kaluar në pak orë një milion like.


Merita i takon formave të saj të bukura dhe fytyrës manjetike. Georgina Rodriguez interpreton thjesht vetveten, një grua e pavarur në mendime ashtu si mënyra e saj e jetës, një grua e lirë dhe sensuale në të njëjtën kohë.

Bukuria mesdhetare e 25-vjeçares së shpejti do të shfaqet në të gjitha tabelat e reklamave të firmës së njohur të të brendshmeve. Për momentin le të shijojmë këto pamje të vjedhura nga backstage…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...