E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

1 milion

Gjoba 1 milion euro, FIFA kërcënon Skënderbeun me…

Skënderbeut i shtohet një tjetër hall. I madh madje, shumë i madh… Pas konfirmimit të dënimit 10-vjeçar në KAS, “Panorama” raporton se FIFA ka...

Raporti/ Njerëzit kanë shkatërruar tokën, 1 milion specie rrezikojnë zhdukjen

Organizata e Kombeve të Bashkuara ka nxjerrë një raport alarmues, që tregon se si njerëzit kanë një ndikim shkatërrues në natyrë, duke rrezikuar ekzistencën...

Fiton 1 milion dollarë nga shitja e bimës së kanabisit, murgesha: Është i bekuar nga zoti

Murgesha Kate Meeusen filloi në vitin 2011 një biznes me 12 bimë kanabis, e cila sot i sjell asaj fitime 1 milion dollarë në...

Georgina mahnit fansat me bikinit e kuqe, në pak orë 1 milion like (Foto)

Georgina Rodriguez ka mahnitur fansat e saj me një set fotosh ku mbante veshur bikini të kuqe. Partnerja e Cristiano Ronaldos ka ditur se...

Kanadaja hap dyert për 1 milion emigrantë

Kanadaja, që numëron rreth 37 milionë banorë, dëshiron të presë më shumë se 1 milion emigrantë deri në vitin 2021. Sipas mediave vendase, shifra...

Shkatërrohet banda me 1 milion euro pasuri, kush janë dy shqiptarët… (Video + Emrat)

Një operacion i gjerë i policisë italiane me bashkëpunimin dhe të policisë spanjolle dhe austriake ka rezultuar me arrestimin e 20 personave. Të gjithë...

BMW tërheq nga tregu mbi 1 milion automjete

Kompania gjermane e automobilave BMW tërheq mbrapsht më shumë se 1 milion automjete shtesë nga modele të ndryshme, katër dhe gjashtë cilindra të prodhuara...

Goditet një rast mashtrimi/Zbulohet skema mafioze me vlerë dëmi 1 milion dollarë

Drejtoria e Hetimit Tatimor ka arritur të zbulojnë një skemë mashtrimi financiar me Tatimin mbi Vlerën e Shtuar (TVSH) në sektorin e tregtisë dhe...

Trafikonte drogë në Greqi, policia shqiptare i sekuestron 1 milion euro

Sekuestrohen rreth 1 milionē euro të dyshuara si të përfituara nga trafikimi i narkotikëve në Greqi. Policia e Shtetit bazuar në kuadër të operacionit për...

Shifrat e frikshme/ Në tre vite gati 1 milion shqiptarë kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane

  Shifrat e aplikime për Lotarinë Amerikane të cilat janë bërë publike se fundi tregojnë, se Shqipëria është një ndër vendet  që ka pasur aplikimet...

Të fundit

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....