E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Detajet/ Kush është 36-vjeçari i vrarë sot në Shkodër

Personi që u ekzekutua sot në Shkodër, nuk është një emër i panjohur për publikun. Viktima Ferdinand Polia ishte bashkëpronar me të vëllanë i një bujtine në Theth.

Po ashtu, Polia njihej si një person që merrej me turizmin, ndërsa shpesh ka qenë i ftuar edhe në emisione të ndryshme, si dhe shpesh ka folur për mediat lidhur me problematikat në Theth.

Ai u vra sot teksa lëvizte me një automjet në fshatin Grudë, pasi u qëllua me breshëri plumbash. Nuk dihen ende autorët dhe as shkaku i vrasjes, ndërsa policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...