E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Dafina Zeqiri ndryshon sërish look, mahnit me pamjen

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri është një nga personat më të guximshëm që herë pas here eksperimenton me pamjen.

Atë e kemi parë në të gjitha ‘versionet’, bionde, brune apo flokëkuqe dhe në të gjitha gjatësitë e mundshme. Së fundmi, Dafina i ka qëndruar besnike për një kohë të gjatë ngjyrës së zezë, ndërsa tashmë ajo ka eksperimentuar sërish.

 

View this post on Instagram

 

Good Vibes Only ? With The Man @florentboshnjaku

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on


Dafina shfaqet me flokët në ngjyrë lajthi në të kuqe, të cilat vërtet i shkojnë shumë. Sido që të jetë ndryshimi, suksesi i tij është i garantuar pasi duhet thënë se Dafit i shkon çdo gjë!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...