E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

look

Në burg apo karantinë? Ronaldo befason me ndryshimin drastik

“Suksesi në jetë nuk matet me atë që arrini, por me pengesat që kapërceni”. Ky është mesazhi shoqërues i një videoje, në të cilën...

Pasi Kanye shpalli kandidaturën për president, Kim Kardashian shfaqet me një “look” të ri

Ka zgjatur fare pak eksperienca e Kim Kardashian si flokëkuqe, pasi ajo është rikthyer sërish në origjinë dhe ditën e sotme është fotografuar me...

Deputeti shqiptar lyen flokët dhe pret baluket në formë kapelon (FOTO)

Shpesh në Kuvendin e Shqipërisë u është tërhequr vemendja deputetëve, për paraqitjen e tyre. Më konkretisht, kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi është marrë...

Harrojeni Rudina Magjistarin bionde, moderatorja ndryshon look

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka ndryshuar look dhe me foton e publikuar në rrjetin social Instagram, i ka surprizuar të gjithë. Mesa duket, ka...

Dua Lipa ndryshon look, çuditen fansat: Është e vërtetë?

Dua Lipa nuk është një këngëtare e cila eksperimenton shumë me look-un e saj. Me një stil unik dhe të veçantë, ajo gjithmonë ka...

Foto/ Nuk do e njihni! Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamjen e saj duke u kthyer flokët në bionde plotësisht. Bukuroshja brune...

Rihanna ndryshon look dhe duket më rrëzëllitëse se kurrë

Ylli i muzikës Rihanna së fundmi ka ndryshuar look dhe realisht duket rrëzëllitëse. Këngëtarja me famë botërore nuk u ka qëndruar më besnike flokëve...

FOTO/ Harrojeni Grida Dumën brune, ish-deputetja ‘transformohet’

Ish-deputetja Grida Duma gjithnjë ka pikasur për pamjen e saj joshëse dhe stilin unik që e karakterizon në veshje. Ajo di mjaft mirë se si...

Juliana Pasha, ti je? Këngëtaren mezi e njohëm me look-un e ri

Këngëtarja e talentuar Juliana Pasha ka ndryshuar look dhe mezi e njohëm. Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe s’mund të rrimë pa thënë se...

Dafina Zeqiri ndryshon sërish look, mahnit me pamjen

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri është një nga personat më të guximshëm që herë pas here eksperimenton me pamjen. Atë e kemi parë në të gjitha...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...