E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Foto/ Nuk do e njihni! Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamjen e saj duke u kthyer flokët në bionde plotësisht.

Bukuroshja brune ka vendosur që në Prishtinë të shkojë bionde dhe ndryshimi i saj është pritur mjaft mirë nga publiku.

Nuk dihet nëse Xhensila i ka lyer flokët, apo ka vënë paruke, megjithatë duhet thënë se edhe kjo ngjyrë i shkon shumë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...