E shtunë, 31 Tetor, 2020
15 C
Tirana

Harrojeni Rudina Magjistarin bionde, moderatorja ndryshon look

Më të lexuarat

E rëndë/ Futbollisti 31-vjeçar gjendet pa jetë në një parking makinash

Futbollisti 31-vjeçar, Nam-Çun Kim është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në një parking makinash. Dyshohet se mbrojtësi që aktivizohet me klubin e Seul është...

‘Ethet’ e zgjedhjeve/”Nuk shikoj asnjë pengesë që të bashkëpunojmë me Topallin”

Teksa ‘ethet’ e afrimit të zgjedhjeve po ndihen nga protagonistët politikë, ka edhe nga ato qëndrime surprizë. Fabian Topollaj, përfaqësues i Bindjes Demokratike, deklaroi...

Erdogan sulmon Europën: Zëri i botës myslimane ngrihet kundër mëkateve tuaja

“Kundër Europës mëkatare, zëri i vetëm që po ngrihet sot është zëri i botës myslimane''. Kështu u shpreh Presidenti turk, Rexhep Tayyip Erdogan në hapjen...

Shokuese/ Tërmeti në Izmir, shikoni si mbahet në “këmbë” pallati nga 3 vinça

Pa mbushur 24 orë nga momenti i lëkundjeve të forta me magnitudë 6.6 të shkallës Rihter, forcat e kërkim-shpëtimit në qytetin e Izmirit, janë...

Video/ Nuk është iluzion, godina 5-katëshe spostohet 60 metra

Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur teknologjinë...

Tërmeti/ 7 godina të rrënuara, njerëzit kërkojnë nën rrënoja (VIDEO)

Turqia pak çaste më parë është goditur nga një tjetër tërmet i fortë, i cili ka lënë pas dëme të mëdha. Tërmeti me magnitudë 6.6...

Tërmeti shkakton cunami, deti vërshon në qytetin turk (FOTO)

Dhjetra ndërtesa të shembura dhe njerëz të frikësuar që kërkojnë nën rrënoja, është pasqyra e përgjithshme e asaj që po ndodh në Turqi, pas...

Rolf Buchholz, njeriu me plot 516 modifikime në trup (VIDEO)

Bërja e tatuazheve dhe vendosja e pirsing, janë sot në modë kryesisht tek të rinjtë. Por gjermani Rolf Buchholz, e ka çuar deri në...

“60 minus 15 bëjnë 50”/ Nuk ndalen gafat e Bashës (VIDEO)

Rama ka pikasur një tjetër gafë të kryedemokratit Basha. Siç duket, kryeministri ka qenë duke ndjekur konferencën e sotme për mediat të kryedemokratit. “Ahahaha o...

Ish-kryeministri: Myslimanët kanë të drejtë të vrasin miliona francezë

Ish-kryeministri i Malajzisë, Mahathir Mohamad tha se myslimanët kishin të drejtë "të vrisnin miliona francezë" pas një sulmi vdekjeprurës në Nisë, duke shkaktuar zemërim...

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka ndryshuar look dhe me foton e publikuar në rrjetin social Instagram, i ka surprizuar të gjithë.

Mesa duket, ka ardhur koha ta harrojmë Rudinën bionde sepse moderatorja është kthyer në kokëkuqe dhe kjo pamje e re i shkon shumë.

“Vit i ri, pamje e re”, shkruan Rudina krah fotos.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

PD mes Prokurorit “Ruli” dhe gjykatësit Berisha

Nga: Mero Baze Aspirantët për deputetë në Partinë Demokratike janë futur në një spirale pritje nga rivaliteti mes Komisionit “Ruli” dhe Sali Berishës. Komisioni i...

“Mos dëgjoni Monikën”/Rama: Nëse numrat bëhen marramendës, s’ka më shtretër

Sikundër ministrja Manastirliu e cila paralajmëroi qytetarët për situatën e rënduar nga koronavirusi, edhe kryeministri Rama ka dhënë sinjalet e radhës. Kreu i qeverisë iu...

Merr flakë makina e Ilir Nishanit, vëllait të ish-presidentit Bujar Nishani

Një mjet tip "Benz" është përfshirë nga flakët sot në Durrës. Burimet bëjnë me dije se makina është në pronësi të vëllait të ish-presidentit...

“Qen bir qeni”/Rama-Metës: Është kthyer në lolo, opozitës i dhamë një president

Kryeministri Rama i ka kthyer një përgjigje presidentit Ilir Meta, pas akuzave të forta që ky i fundit bëri dje në emisionin “Zonë e...

“Një mijë vende pune direkt”, Rama bën premtimin e madh nga Kukësi

Rama ndodhet në Kukës, në kuadër të turit që PS ka nisur për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë. Kreu i qeverisë, u zhvendos aty...