E hënë, 13 Korrik, 2020
27 C
Tirana

Etiketa

Rudina Magjistari

Rudina Magjistari do largohet nga emisioni i pasdites? Ja çfarë njofton moderatorja

Në media të ndryshme, ditët e fundit ka qarkulluar lajmi se moderatorja Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë më emisionin e saj të pasdites...

Në programin e Rudina Magjistarit ndodh ndryshimi (VIDEO)

Dje në emisionin“Rudina” ishte e fuar një mësuese e quajtur Sirjusa Dana. Ajo sapo u fut në studio, është ulur në vendin e moderatores...

‘Plas sherri’ mes Rudinës dhe Markut

Moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, po e kalon karantinën me partnerin e saj Markun, fëmijët, prindërit dhe mbesën e tij. Dje një lidhje...

Harrojeni Rudina Magjistarin bionde, moderatorja ndryshon look

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka ndryshuar look dhe me foton e publikuar në rrjetin social Instagram, i ka surprizuar të gjithë. Mesa duket, ka...

Rudina Magjistari mungoi sot në “Tv Klan” me emisionin e pasdites

Moderatorja Rudina Magjistari, pasditen e sotme nuk është shfaqur në ekran, me një puntatë të re të emisionit. Gjatë këtij orari është transmetuar puntata e...

Sherr mes Tunës dhe Rudina Magjistarit? Këngëtarja i nxjerr të “palarat”

Tuna ka qënë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në ‘Xing me Ermalin’. Teksa Ermali e pyeti nëse do të shkonte për intervistë tek...

Nga Rudina Magjistari, tek Elvana Gjata: Femrat VIP që u dashuruan me mafiozët

Mbrëmja e pardjeshme ka qenë tronditëse për kryeqytetin, pasi si pasojë e përplasjes me armë zjarri në zonën e ish-bllokut në Tiranë humbi jetën...

Rudina Magjistari nuk ua lë mangët ndjekësve

Duke marrë shkas nga një foto ku Rudina Magjistari shfaqej e pakuruar, ndryshe nga sa e shohim çdo ditë, ajo ka vendosur ti kthehet...

Surprizohet gjatë emisionit, Rudinës i ofrojnë një punë tjetër

Rudina Magjistari është surprizuar nga një prej të ftuarve, ku gjatë intervistës i propozuan për një punë tjetër. E ndodhur ngushtë, ajo u mundua ta...

Shpërthen Rudina Magjistari: Mos m’i shtoni vitet kot!

Kohët e fundit, në mediet rozë ka qarkulluar një lajm lidhur me moshën e moderatores Rudina Magjistari. U tha se pavarësisht fizikut të saj, Magjistari...

Të fundit

Basha e Kryemadhi alarmohen nga lëvizja e Ramës: Informuam Metën dhe ndërkombëtarët

Opozita e bashkuar ka dalë me një qëndrim të unifikuar për Reformën Zgjedhore. PD dhe aleatët e saj dënojnë me forcë tentativën e Ramës,...

Afër apo larg mbylljes? “Shefqet Ndroqi” gati për pacientët e infektuar (VIDEO)

Spitali “Shefqet Ndroqi” tashmë po bëhet gati për të pritur pacientët e infektuar me koronavirus, pas rritjes së rasteve të reja dhe shtrimeve te...

Thaçi del pas gjashtë orësh pyetje në Hagë, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u paraqit sot në Hagë për t`u marrë në pyetje me ftesë të Prokurorit të Specializuar. Që prej orës 13:00,...

E lindi pas hekurave të burgut, gjen vajzën pas 40 vitesh

Emisioni ’Pa Gjurmë’ realizon takimin e rrallë dhe emocionues të Dashuri Begaj me vajzën e saj Migena.  Ky takim ndodhi në ambientet e Report Tv,...

Momente intime në jahtin luksoz, Rezarta Shkurta publikon videon nga pushimet me Ermalin

Së fundmi, bukuroshja Rezarta Shkurta ka menduar t'i rrisë pak temperaturat. Ajo ka publikuar një video, teksa është duke shijuar disa ditë pushime me...