E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Dua Lipa ndryshon look, çuditen fansat: Është e vërtetë?

Dua Lipa nuk është një këngëtare e cila eksperimenton shumë me look-un e saj. Me një stil unik dhe të veçantë, ajo gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Në vitin 2018 ajo vendosi t’i presë flokët shkurtë dhe prej atëherë ajo i ka qëndruar besnike këtij modeli. Por, duket se për 24-vjeçaren erdhi koha të bënte një ndryshim. Dhe çfarë mund të sjellë ndryshim në pamje më mirë sesa prerja e balukeve?

Dua duket shumë simpatike me këtë model të ri të flokëve dhe të gjithë e kanë komplimentuar për look-un. Edhe pse fansat e pyesin nëse i ka prerë vërtetë, apo bëhet fjalë për një paruke.

Përsëri stili i veçantë i  Duas të bën të mendosh që çdo lloj eksperimentimi që ajo bën, do të kthehej menjëherë në trend. Dhe këtë gjë e provon më së miri prerja e balukeve, që i shkojnë shumë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...