E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

Rihanna ndryshon look dhe duket më rrëzëllitëse se kurrë

Ylli i muzikës Rihanna së fundmi ka ndryshuar look dhe realisht duket rrëzëllitëse. Këngëtarja me famë botërore nuk u ka qëndruar më besnike flokëve të zeza dhe tashmë me pamjen e re duket akoma edhe më joshëse.

Rihanna-s, flokët e kuqe i shkojnë tepër shumë, kësisoj mund të themi se vendimi i saj për të ndryshuar look ka rezultuar i hatashëm.

S’po shtojmë asgjë më shumë pasi fotot e mëposhtme flasin vetë…

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...