E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Video/ Haradinaj dha dorëheqjen, Ledri Vula i zë vendin

Më të lexuarat

Reperi Ledri Vula ka vizituar sot Kuvendin e Kosovës, e ndërsa ka shfrytëzuar foltoren për të bërë një njoftim me rëndësi. Me një gjetje të veçantë, Ledri ka ftuar publikun që të rezervojnë datën 3 gusht për festivalin “Sunnyhill”, ku ai do të marrë pjesë.

 

View this post on Instagram

 

@sunnyhillfestival ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

“Sunny Hill Festival” do të mbahet në Prishtinë më 2, 3 dhe 4 gusht. Në festival do të performojnë artistë shqiptarë e të huaj si Miley Cyrus, Elvana Gjata, Njomza, Ilira, Ylli Limani, Kejsi Tola, Xuxi, Bojken Lako, Gashi, Ledri Vula, Lumi B, Kida, Calvin Harris, etj.

Shumë prej fansave i kanë komentuar Ledrit se i shkon shumë të jetë kryeministër ose president. Reperi ka preferuar të mos reagojë lidhur me këto komente.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...